7 Kişilik Otomobiller

7 Kişilik Araçlar yada 7 Kişilik Otomobiller bu aralar oldukça dikkatimi çekiyor.

Hemen hemen kendime ilişik bir arabam yok fakat alırsam 5 kişilik bir otomobilden ziyade 7 kişilik bir otomobilin daha oldukca işime yarayacağımı düşünüyorum. O nedenle bu sıralar yaptığım araştırmalarda daha oldukca 7 kişilik otomobiller üstünde duruyorum.

7 Kişilik Otomobilleri incelememin sebebini otomobilde kimi zaman daha çok kişiyi bulundurma gereksinimi ortaya çıktığında güçlük yaşamamak olarak söyleyebilirim. Bununla beraber arabamın oldukca büyük bir otomobil olmasını da istemiyorum. Şu demek oluyor ki panelvan tarzından ziyade 7 Kişilik Otomobil yada bazı yerlerde Minivan şeklinde tabir edilen araçları şu anda kendime yakın buluyorum.

7 Kişilik Otomobiller içindenbirkaç tanesini tespit ettim özelliklerini karşılaştırıyorum şu aşamada. Bir süre daha incelemelerim devam edecek. Sizler de benim incelediğim araçlardan değişik 7 Kişilik Otomobiller biliyorsanız bana bu mevzu altından yorumlarınızla katılabilirsiniz.

İşte benim incelediğim bazı 7 Kişilik Otomobil modelleri ;

İlk incelediğim Nissan Qashqai – Platinum- modeli. Jeep görünümlü bir vasıta. Fiyat olarak beni aşan bir vasıta olmasına karşın görünümü oldukça güzel.

Bir başka model Ford X-Max ;

İçlerinde en fazla beğendiklerimden bir tanesi MPV tipi Peugeot 5008 ;

Opel Zafira 7 koltuklu klasik van tipi kompakt aile otomobili ;

Bu araçlardan başka 7 Kişilik Otomobiller da var heralde. Örnek olarak Volkswagen Touran yada Sharan benzer biçimde. Ek olarak sizler de yorumlarla tavsiyelerinizi bizlere mevzu altından iletebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir