A.Aytaç Çamlıtepe

A.Aytaç Çamlıtepe Biyografisi

ETA KIŞ BAHÇESİ ANONİM ŞİRKETİNİN Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanıdır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 18 Ekim 1967 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Ali Aytaç Çamlıtepe’dir. Aslen RİZE ARDEŞENLİ olup KOTİL ailesindendir. 1988 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Askerlik eğitimini Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Kayseri Hava İndirme Tugayında almış, 1989-1990 yıllarında Asteğmen rütbesiyle Şırnak Cudi dağında Hususi Vazife Birliğinde Dağcı-Paraşütçü Komando ve Tim Komutanı olarak vazife yapmıştır.

A.Aytaç Çamlıtepe, 1990 senesinde ENKA grubuyla Körfez savaşı süresince Libya‘da göreve getirilmiştir. 1991 senesinde Alman RECKENDREES firmasında vazife yapmış bu esnada İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İhtisas Programını tamamlamıştır. 1993-1995 yıllarında ABD’de State University of New York, Stony Brook ve Suffolk County Community College’de eğitimlerine devam etmiştir.

1995-1999 yılları aralığında Alman REMA firmasında Genel Müdür Yardımcısı olarak vazife alırken bununla beraber Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Branşında Tezli Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 1999 senesinde Alman ELITE firmasının kuruluşunda Yönetici Ortak olarak bulunmuştur.

2003 yılından itibaren İthal Kış Bahçesi Sistemlerinin Tasarım, Üretim, Montaj ve Servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Şirketi Kurucusu olmuş ve ETA KIŞ BAHÇESİ Anonim Şirketi’nde halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak vazife yapmaktadır. Türkiye de KIŞ BAHÇESİ sektörünün gelişmesinde etken rol oynayan Aytaç ÇAMLITEPE istihdamın gelişmesi ve İhracatçılar Birliği üyeliği ile Ülkemize döviz girdisi sağlamadaki katkılarıyla Kış Bahçesi sektöründe rol model olmuştur.

A.Aytaç Çamlıtepe eğitim hayatına halen Anadolu Üniversitesi AÖF ADALET Ön Lisans programında devam etmektedir.

A.Aytaç Çamlıtepe Yıldız Teknik Üniversitesi Hisarüstü Tesisleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Internasyonal Rotary 2420. Bölge Suadiye Rotary Kulübü Derneğinde Gençlik Komitesi Başkanlığı ve Genel Sekreterlik görevlerinde, Rotary2420. Bölgede Meslek Hizmetleri Komitesinde vazife yapmıştır.

Paraşütçülük, Dağcılık, Kayak, Dalgıçlık ve Motor tutkuları olan ÇAMLITEPE evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim Detayları :

Eta Yapı Anonim Şirketi
Eta Alman&İngiliz Kış Bahçesi ve Pencere Sistemleri
Tel: +90(216) 660 01 01
Fax: +90(216) 660 01 02
Gsm: +90(532) 343 22 22
E-mail: aytac@etayapi.com
Web: www.etakisbahcesi.com
Adres: Ferhatpaşa Mah. Karadeniz Cad. No:76
Ataşehir 34888 İstanbul- Türkiye

Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir