Adana – Mersin toki kura sonuçları isim listesi 2020

Merhabalar Sevgili Cepmendili ailesi ilk olarak bu yazıyı yazarken içim bir parça buruk bir fazlaca arkadaşımız benzer biçimde bende bugün yapılacak olan Toki Kura Çekilişini bekliyordum ve hatta güzel sonuçlar çıkacağını düşünürken rastlantı olarak toki sitesine girdiğimde 24 mart 2020 salı günü çekilişlerle ilgili belirsiz bir tarih haberini görünce üzüldüm.

 

27 Mart 2020 Cuma günü yapılması beklenen Adana – Mersin Toki kura çekilişi ne yazıkki zamanı belirsiz bir halde ertelenmiştir. Bu sebepten dolayı ne yazıkki Toki kura neticeleri çekiliş yapılmadığı için açıklanmamıştır. Tarih ile ilgili olarak gelişimleri sizlerle paylaşacağız ve toki çekilişinin ertelenmesine ilişkin resmi bağlantıyı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

 

KAMUOYU AÇIKLAMASI
24 Mart 2020
Küresel çapta yaşanmış olan ve ülkemizi de etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı ülkemizin tüm kurumları etkin ve koruyucu önlemler almaktadır.

Devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında kuraları toplumsal medya hesaplarımızdan canlı yayınladığımız 100 Bin Yeni Toplumsal Konut Projemizde, gerçek sahibi olamayan yurttaşlarımızın müracaat bedellerinin banka şubelerinden iadesi esnasında oluşabilecek sıhhat risklerini engelleme amacıyla kuralar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kura tarihleri hemen sonra idaremizin web sayfası ve toplumsal medya hesaplarından duyuru edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

Açıklamaya bu link üstünden ulaşabilirsiniz.

Etiketler

adana toki kura çekilişi 2020 adana toki ne vakit açıklanacak mersin toki çekilişi 2020 sıralaması

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir