After Life 3. Sezon Ne Zaman – Onay Aldı mı ?

Netflix artık Tüm dünyada olduğu şeklinde vatanımızda’de kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Sizlerle paylaştığım 5. netflix dizisi olma hususi durumunu taşıyor After life dizisi ve azca ilkin averaj 2 saat şeklinde kısa bir sürede 2. sezonu bitirdim.

 

After Life 3. Sürem Ne Süre ?

Ilk olarak belirtmekte yarar var dizi 3. sürem onayını aldı. Herhangi bir aksilik olmaması durumunda muhtemelen 2020 sonlarına doğru 3. sürem ile karşımıza çıkacak şeklinde duruyor. En fena şartlarda 2021 yılı nisan ayına kadar bizlerle olacaktır.

 

After Life Dizisi Mevzusu Nedir Kaç Bölüm ve Kaç Sürem ?

Dizi eşini seven bir insanın eşinin vefatından sonrasında intiharın eşiğine gelmesi ve birbiri ile bağlantılı vakaları konu alıyor. Dizi 1. sürem 6 bölüm 2. sürem 6 bölüm olmak suretiyle şuana kadar 12 bölüm gösterildi.  2 Sürem olan dizi 3. sürem onayı aldı.

Dizi averaj 27 şer dakikalık bölümler ile netflix üstünde izlediğim en kısa dizi olma hususi durumunu taşıyor. 2. sezonda aynı şekilde averaj 27 dakikaya denk geliyor her bölüm.

 

Belirtmekte yarar var; dizide argo cümleler , madde kullanımı ve cinsellik içeren görüntüler yer almıştır. 18 yaş ve üstü için dizi olarak netflixte yer almakta.

Etiketler

after life 3. sürem onaylandı mı after sürem mevzusu netflix after sürem dizisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir