Bahar Olgun

Bahar Olgun Biyografisi

2. sürem Bu Biçim Benim yarışmacısıdır.

Bahar Olgun, 11 Ağustos 1988 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Antalya’da mankenlik yapmıştır. İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Tiyatro eğitimi alan Bahar Olgun oyunculuk da yapmaktadır.

Fox Tv’de gösterilen Süper Klüp isminde magazin programının sunuculuğunu yapmıştır.

Bahar Olgun, 2014 yılının başlarında başrolünde Serenay Aktaş’ın oynadığı “Ece Hanım Konağı” filmimizde rol aldı. Şimal Cenup adlı dizinin 59. Bölümünde ufak bir görevi de bulunmaktadır.

1.68 uzunlukta ve 54 kilo ağırlığında olan Bahar Olgun, daha ilkin Bana Her Şey Yakışır yarışmasına da iştirak etmiştir. Bahar Olgun 10 Kasım 2014 tarihinde “Bu Biçim Benim” yarışmasına konuk olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazanmıştır. Bahar Olgun, giyim için yapmış olduğu aylık harcamanın 20.000 TL civarında bulunduğunu söyleyerek de şaşkınlık uyandırdı. Yarışmaya katılmış olduğu giysiye 5.500 TL ödediğini belirtmiştir.

Bahar Olgun, 30 Kasım 2014 tarihinde başlamış olan ikinci sürem “Bu Biçim Benim” adlı yarışma programına katıldı. Safiye Soyman ve müzisyen Soner Sarıkabadayı’nın konuk jüri olduğu gecede ise sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer ediniyor. Programın Yeni Sürem Eleme Gecesi’nde meşhur modacı Erol Albayrak defilesi de yapılmış oldu.

Ada Derya Yarar, Amila Kuruoğlu, Emel Özkızıltaş, Gülay Hançer, Gülcan Salel, Gülnihal Candan, Gülşah Yanaş, İlbilge Uzun, Maria Surina, Melisa Çeliker, Müge Ökten, Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan Yayla, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Kaya, Zeynep Öztürk, Gökçe Markal, Melisa Şahin, Arife Deniz ile yarışacak.
Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir