Çağla Yıldırım

Çağla Yıldırım Biyografisi

2. sürem Show TV Bu Biçim Benim yarışmacısı

Çağla Yıldırım, 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Adriana Lima’nın gözlerine benzeyen gözleri vardır. Dans etmeyi sevmekte ve masa tenisi ile de ilgilenmektedir.

1.75 uzunlukta ve 52 kilogram ağırlığında olan Çağla Yıldırım, müzisyen Yusuf Cenup ile birliktedir. “Fatih Harbiye” ve “Güzel ve Çirkin” dizilerinde oynadı, birçok markanın tanıtım mankenliğini yapmış oldu. Yalan söylemek ve karşısındaki insanı kandırmaya çalışmak, bir bayanın kaba hitabı ve düzmece arkadaşlıklardan hoşlanmayan Çağla Yıldırım’ın yönetmeliği ve senaristliği kendine ilişkin bir film çekmek düşsel vardır.

2015 senesinde; sunuculuğunu Ebru Akel’in yapmış olduğu ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle meşhur modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Ümit Eker ile yoldam danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan’ın oturmuş olduğu Show TV 2. sürem “Bu Biçim Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Öteki yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Nil Anka, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.
Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir