Cem Yılmaz İş Bankası Reklamları Tutar Mı?

Daha ilkin birçok markanın birçok firmanın reklam yüzü olarak boy gösteren Cem Yılmaz bilinmiş olduğu şeklinde reklam pazarının en kuvvetli yüzlerinden birisi. Cem Yılmaz şimdi de İş Bankası’nın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor.

Cem Yılmaz’ın sıradaki reklam projesi ise Türkiye İş Bankası. Son olarak İş Bankası’nın reklam yüzü olmak için bu bankayla anlaşan ve son 15 yılda 7 markanın reklam yüzü olan Cem Yılmaz’ın bu sektördeki gelirinin de 20 milyon dolara yaklaştığı ifade ediliyor.

Cem Yılmaz, bugüne dek en oldukca telekomünikasyon sektöründe boy gösterirken besin, hazır giyim ve akaryakıt sektöründeki şirketlerin de reklamlarında oynadı.

Cem Yılmaz bu reklam filmlerinde en oldukca Türk Telekom’dan gelir sağlamış olduğu ve  2007 yılından beri Türk Telekom’un reklam yüzü olan Cem Yılmaz’ın bu şirketten 8 milyon dolarlık gelir sağlamayı başardığı, Yılmaz’ın İş Bankası’na ise 2 yıllığına 5 milyon dolarlık imza attığı çeşitli basın-yayın organlarında ve bilhassa web sitelerinde yer buluyor.

İş Bankası’na aktarma olan Cem Yılmaz’ın reklamcılık alanındaki daha önceki başarılarını sergileyip sergilemeyeceği ise tam bir merak mevzusu. Bu bankanın reklamlarında iyi mi bir konseptle seyircinin karşısında yer alacağı, hangi sürprizleri yapacağı ve bankaya iyi mi bir katkı sağlayacağı dört gözle beklenen öteki mevzular.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir