Corona Virüsü Biyolojik Silah mı ? Tedavisi Bulundu mu ?

Bilhassa son günlerde toplumsal medya üstünde dolaşan yabancı dizi sahnesi sebebi ile bir oldukca şahıs bu suali soruyor ? Corona biyolojik bir tabanca mı ? aslen bu suali sormanız kadar organik bir şey olması imkansız bundan dolayı Özellike tüm dünyada toplumsal medya üstünden insanları yanlış yönlendirmek o denli organik bir hal aldı ki artık her yazılanın doğruluk oranı varmı yokmu araştırmak istiyor insan durum bu şekilde olunca da sağlam kaynak bulmak ve bunu doğrulamak ta oldukca mühim.

 

Ilk olarak bu mevzu ile ilgili olarak sizler kadar bizlerde merak ettik ve siz kıymetli okurlarımız için bu probleminin yanıtını bulmak ve sizlerle paylaşmak mühim bir mevzu olduğundan yaptığımız araştırma sonucunu sizlerle paylaşalım. Oxford Üniversitesi ve Karolinska Enstitüsü Biyofizik uzmanı Erdinç Sezgin tarafınca meydana getirilen açıklamaya nazaran virüsün genetik yapısı incelenmiş olduğu süre virüsün İnsan yapımı olma ihtimalinin neredeyse olanaksız bulunduğunu ve bu virüsün Biyolojik bir tabanca olma ihtimalinin olmadığını belirtmesi aslen bu probleminin yanıtını bizlere vermiş oluyor.

 

Bilhassa virüsün insanlardan dolayı mutasyona uğramış olma ihtimali üstünde duruluyor ki daha ilkin ki paylaşmış olduğumuz Corona Virüs türkiye ilk olay yazımızda da virüsün ilk nerede çıktığını sizlerle paylaşmıştık o sebeple şuan için bu soruların altı boş kalmasından dolayı probleminin cevabı Corona biyolojik bir tabanca değil diyebiliriz.

 

Peki Corona Virüsünün Tedavisi Bulunmuş oldu mu ?

Bir oldukca kaynaktan bu mevzu ile ilgili olarak %100 bulunduğuna dair bir data paylaşımı yapılmadı fakat uzmanların yapmış olduğu açıklamalara nazaran 4 ila 8 haftaya kadar emek harcamalar netice verebilir ve bu mevzuda tedavi bulunmuş olduğu süre ilk olarak Aşı’nın üretime geçip kullanılması 1 yıl kadar sürebilir. Tedavi ile ilgili olarakta başta Çin olmak suretiyle karşılıklı olarak data alışverişi devam ediyor. En kısa zamanda inanıyorum ki Başta ülkemüz olmak suretiyle Tüm dünyada %100 netice verecek tedavi yöntemi bulunacaktır.

 

Son olarak Dünya Geneli Corona ile ilgili olarak Takip edebileceğiniz bir site mevcut bu linkten ona ulaşabilirsiniz.

Etiketler

corona aşısı bulundumu corona death count corona tedavisi bulunmuş oldu mu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir