Destek kredisi sonucu neden gelmiyor ? Halk Bank – Ziraat Bankası – Vakıf Bank

Bugünlerde ülke geneli yoğun kredi müracaat sebebi ile ne yazık ki kredi başvurusu cevapları uzun sürede sadece dönüş yapılıyor. Bizlerde blogumuzu takip edenler için daima tecrübeli olduğumuz mevzularda paylaşımlar hayata geçirmeye itina gösteriyoruz.

 

Destek kredisi sonucu niçin gelmiyor ? Halk Bank – Ziraat Bankası – Vakıf Bank

Nisan başlangıcında süregelen Bireysel Temel Destek İhtiyaç kredilerine Milyonlarca müracaat yapılmış oldu. Bu başvuruların neticelenmesi için sistem yoğunluğu ve Malum salgın hastalık sebebi ile kurumlarda belirli rahatsızlığı olan personeller izine ayrıldı. Müracaat yoğunluğu – personel azca olması sebebi ile averaj 10 – 15 gün içinde başvurulara cevap veriliyor. Durum bu şekilde olunca müracaat meydana getiren kişiler derhal netice gelmesini bekliyor organik olarak bu şekilde bir durum şu aşama için ne yazık ki mümkün görünmüyor.

 

Bu mevzu ile ilgili olarak kredi kullandırım talebi alındı başlıklı yazımızı da okuyabilirsiniz. Üst bölümde da bahsettiğimiz benzer biçimde kredi müracaat yaptığınız tarihten sonrasında averaj 10 – 15 gün içinde başvurularınıza yanıt gelmektedir. Ve ileti geldikten sonrada gene bir süre benzer bir sorun yaşayabilirsiniz. Ürkü yapmanıza gerek yok gene sistemsel kaynaklı belirli bir süre gecikmeli olarak hesabınıza onaylanan meblağ yatırılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir