Dünyanın En Lüks Oteli Mardan Palace

 Mardan Palace Oteli, ‘Dünyanın En İyi Lüks Oteli’, ‘Dünyanın En İyi Spa Oteli’ ve ‘Dünyanın En İyi Royal Suite’ ödüllerini aldı.

MİMARİ yapısıyla Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi görünümünde tasarlanmış, Kız Kulesi ve Galata Köprüsü’nün benzerleriyle İstanbul’un muhteşem bir minyatürünü çağrıştıran 1.5 milyar dolar maliyetli Mardan Palace Oteli, ‘Dünyanın En İyi Lüks Oteli’, ‘Dünyanın En İyi Spa Oteli’ ve ‘Dünyanın En İyi Royal Suite’ ödüllerini aldı.

İngiltere’nin başkenti Londra’da, ‘turizmin oscarları’ olarak da adlandırılan World Travel Awards 2010’un sahipleri belli oldu. 1000’den fazla adayın yarıştığı World Travel Awards 2010’da yüzbinlerce gezi profesyonelinin internet adresinden gerçekleştirdiği oylama sonucu Antalya’da bulunan Mardan Palace, ‘Dünyanın En İyi Lüks Oteli’, ‘Dünyanın En İyi Spa Oteli’ ve ‘Dünyanın En İyi Royal Suite’ ödüllerini aldı. Londra’da düzenlenen gala gecesinde Mardan Palace’ın ödüllerini, Mardan Palace CEO’su Natik Abbasov ve Otel Genel Müdürü Cumhur Itina beraber aldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir