Ece Erken-Davut Güloğlu İkilisi

Yeni sabah şekerlerimiz “Hayata Gülerken” ile Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisi mi oluyor ?

Evet kıymetli ziyaretçiler geçtiğimiz günlerde “Cengiz Kurtoğlu’nun 2011 seçimlerinde Milletvekili Talibi olabileceğini” belirtmiştim. Bunu da Sayın Kurtoğlu , Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisinin sunmuş olduğu “Hayata Gülerken” programında söylemişti.

Hazır söz açılmışken bir kaç kelam da “Hayata Gülerken Programı” ve Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisi hakkında edeyim dedim.

Aslına bakarsak sabah programlarını uzun süredir seyretmeyen birisi olmama karşın daha çiçeği burnunda sayılan “Hayata Gülerken Programı” ve Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisini üst üste birkaç gündür takip eder oldum.

Bu yazıya da ortalama birkaç hafta ilkin giriş yapmıştım fakat nedendir kim bilir tamamlamak sadece 2011 Mart ayına girdiğimiz şu günlerde nasip oldu.

Ben yazıyı tamamlayana kadar Ece Erken’in Fenerbahçe forması giymesi ve hatta kulisteki konuşmalarının duyulmasının haber yapılması da yaşandı. Bu sayede bir ihtimal programları duymayanlar da öğrenmiş oldular. Bir ihtimal ben yazıyı tamamlasam bazıları ilk benden duymuş olacaklardı. Fakat olsun bir hayır vardır yazıya başlayıp da birkaç hafta sonrasında tamamlamam da 🙂

Gelelim programla ilgili görüşüme ; Davut Güloğlu’nun sabah programı yapacağını söyleseler inanmazdım bir ihtimal fakat ekrana yakıştığını görüyorum. Ece Erken ile de iyi bir ikili olmuşlar benzer biçimde görünüyor. Kimi zaman birbirlerine takılıyorlar. Ek olarak program için skeçler hazırlamaları güzel bir fikir. Öteki sabah programlarında pek görülmeyen yenilikçi bir atılım en azından.

Davut Güloğlu’nun ara sıra duygusal yanına şahit olmamız da bu programla mümkün oluyor.

Bakalım Ece Erken yada Davut Güloğul bu yazıyı okuyacaklar mı ? Yazıyı okurlarsa sanırım bunu sadece programlarında sitemizin adını vererek yazıyı okuduklarını belirtirlerse anlayabiliriz. www.kisacaozeti.com İyi seyirler diler..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir