Falda Kaplumbağa Görmek

Kahve falında Kaplumbağa görmek, fal sahibi kişinin kendi evine kavuşacağına işaret eder. Ev sahibi olmak şeklinde yorumlanan bu fal, bununla beraber de yakın dönemde maddi açıdan rahatlamaya delalet etmektedir. Falda Kaplumbağa görmek, öteki taraftan yeni bir eve taşınacak olmaya ve bu süreçte de zor ve hareketli zamanların ortaya çıkacağına yorumlanır. Fakat bu konudaki var olacak tatlı telaşın fal sahibinin hayatına renk katacağına işaret eder.

Kahve falında Kaplumbağa sembolü görmek

Kahve falında kaplumbağa sembolü görmek, fal sahibi kişinin asla beklenmedik anda bulunmuş olduğu evden taşımasına yorumlanır. Alınacak bu kararın peşinden çevresinde yer edinen öteki kişilerle kısa zamanlı olarak karar verme evresine girerek ailesinin de onayını alma mevzusunda başarıya ulaşacak ve taşınacağı yeni yerinde daha mutlu olacağına delalet eder. Taşınmanın peşinden ailesinden bazı insanoğlu kısa vakit da olsa zorluklarla karşı karşıya duracak, sadece yeni yaşam şartlarına kısa süre içinde uyum sağlayarak mutluluk dolu aile ortamına kavuşacaktır.

Falda ters Kaplumbağa görmek

Tüm meydana gelen bu durumların tersine döneceğine işaret eden falda ters Kaplumbağa görmek, genel olarak hayır ve mutluluk mevzularına tabir edilir. Kahve falında ters Kaplumbağa görmek, fal sahibi kişinin iş yaşamında uzun süredir beklemiş olduğu mertebelere çıkmasına ve umutla beklemiş olduğu sıkıntılı zamanların ortadan kalkmasına, negatif durumlara karşı üzülmeden, karşısına yeni imkânların çıkacağına işaret eder.

Kahve falında Kaplumbağa kafası görmek

Kahve falında Kaplumbağa kafası görmek, fal sahibinin oldukça sevmiş olduğu bir yakını tarafınca son aşama sert bir darbe yiyeceğine işaret eder. Yakın arkadaşlarından bir tanesine sırf ona güvendiğinden dolayı anlatmaması ihtiyaç duyulan bir şeyi özetleyen fal sahibi şahıs, bu arkadaşının arkasından iş çevirmesinin peşinden ondan sert bir darbe alacağına yorumlanır. Bu sebeple de falında Kaplumbağa çıkan kimsenin yakın arkadaşlarına fazla güvenmemesi ve hususi şeylerini öteki kişilere anlatırken daha dikkatli olması önerilmektedir.

Falda yavru Kaplumbağa görmek

Falda yavru Kaplumbağa görmek, fal sahibi kişinin maruz kalacağı negatif durumlarda yakın çevresinden büyük destek alacağına işaret eder. Ek olarak eski dönemlerde yapmış olduğu iyiliklerin ona geri dönecek olmasına yorumlanır. Oldukca eski zamanlarda yapmış olduğu bir iyilik sebebiyle, öteki insanların yardımını alacak olan fal sahibi şahıs, bununla beraber de maddi ve tinsel anlamda alacağı yardım sebebiyle de hayatına daha iyi devam edeceğine işaret eder. Kahve falında yavru Kaplumbağaların yürüdüğünü görmek ise uzun seneler süresince verilen çabaya karşın çözümlenemeyen bir probleminin çözüleceğine delalet eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir