Falda Yengeç Görmek

Falda yengeç görmek, zenginlik ve güç manasına işaret eder. Öteki taraftan falın sahibi kişinin yakın bir dönem içinde elde edeceği yüklü miktardaki paraya delalet eder. Değişik fal uzmanları ise falda yengeç görmek konusunu, fal sahibinin yatırımlarından yüksek oranda kazanç sağlayacağına yorumlamaktadır. Bu mevzu maddi anlamda olabileceği şeklinde bununla beraber mal ve mülk yönünden de değerlendirilir. Bu aşamada fal sahibi kişinin koymuş olduğu maddi kıymeti fazlasıyla geri alacağına yorulur.

Kahve falında Yengeç şekli görmek

Kahve falında yengeç şekli görmek, fena bir vaka olarak yorumlanır. Bazı fal yorumcularına nazaran fal sahibinin eşi yada sevgilisi içinde meydana gelebilecek bir ekip ciddi tartışmalara delalet eder. Öteki taraftan sevgilisiyle bir ekip negatif mevzulara maruz kalacağı ve ortaya çıkan bu durumda dikkatli olması gerektiği tavsiyesin meydana getirilen bir rüyadır. Bununla beraber okul ya da iş hayatında kıdem olarak kendisinden üstün olan biri tarafınca ödül verileceğine de yorumlanmaktadır.

Kahve falında Yengeç kıskacı görmek

Kahve falında yengeç kıskacı görmek, son aşama sorunlu geçecek bir vakit dilimini ifade etmektedir. Falın sahibi kişinin bu vakit diliminde maddi ve tinsel anlamda bir ekip olumsuzluklar yaşayacağına işaret eder. Fakat sabırlı olduğu takdirde ve iyi bir savaşım sergilediği vakit bu sorunların kısa bir zamanda üstesinden geleceğine yorumlanır.

Kahve falında Yengeci suda görmek

Kahve falında yengeci suda görmek, bolluk içinde geçecek olan bir zamanı işaret eder. Bununla beraber su düzgüsel şartlarda da bolluk ve bolluk anlamında geldiğinden dolayı bu duruma bir de yengeç eklenince, maddi ve tinsel yönden oldukça mühim bir güç biçiminde yorumlanmaktadır. Söz mevzusu olan güç, falın sahibi kişinin ömrü süresince haiz olacağı ve herhangi bir probleme maruz kalmayacağına tabir edilir. Eğer bu kişinin borçları var ise bu borçları tamamıyla kapatacağına ve iş hayatında da mühim noktalara çıkacağına delalet eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir