Fatih Terim Nasıl Oldu ? Kaç Yaşında ve Sağlık Durumu

Türkiye’de Fatih Terim adını duymayan yada bilmeyen yoktur desek yeridir. Bilhassa geçmiş yıllarda defans pozisyonunda oynamış eski ulusal futbolcu olmanın yanı sıra Teknik Direktör’dür. Galatasaray Takımının şuan teknik direktörlüğünü yapmaktadır.

 

23 Mart 2020 Sabah saat 10:00’da twitter hesabında yapmış olduğu izahat üstüne Tüm dünyayı’da tesiri altına almış olan Corona Virüs sonucu pozitif çıkmış ve Liv Hospital Hastanesinde tedavi görmeye başlamıştı. Bugün 6. güne girerken sabah saatlerinde Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı İnstagram hesabından öykü olarak bir paylaşımda bulunmuş oldu.

Her insana merhaba Babam’in durumunu merak edenler için daha iyi ve iyiye gidiyor. Insallah daha da iyi olacak. Sifa bekleyen, bu hastalikla mucadele eden her insana gecmis olsun ve sifa temenni ediyorum. Daha guzelgunler haberler verecegim gunu iple cekiyorum.  Sevgiler

 

Fatih Terim 4 Eylül 1953 Doğumludur bugün itibari ile 66 yaşlarında olan teknik direktör Adanalı olup 1.72 uzunlukta ve Fulya Terim ile evlidir. 2 tane kız evladı olup Buse ve Merve’dir evlatlarının adları.

 

Hangi Hastanede tedavi görüyor diye merak edenler için Liv Hospital Hastanesinde tedavi görmektedir. Gelişmeler oldukça sizlere bildirmeye devam edeceğim.

Etiketler

fatih terim hangi hastanede fatih terim iyileşti mi ? fatih terim nerede tedavi görüyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir