Fm 2011 Genç Yetenekler Kimler Olur

FM 2011 doğrusu nam-ı öteki Football Manager 2011 oyununun çıkmasına azca bir vakit kala oyunun tutkunları benzer biçimde ben de merakla ne benzer biçimde gelişmeler olabilir diye merakla beklerken bir taraftan da hangi genç kabiliyetler ön plana çıkacak diye düşünüyorum.

Zira FM oyununda en zevk duyduğum konulardan birisi de genç kabiliyetlere fırsat verip menajeri olduğum takımların yaş ortalamasını gençleştirmek. Böylelikle hem takımın uzun vadeli ekonomik durumunu iyi seviyede tutmuş oluyorum hem de ilerisi için büyük başarıların önünü açıyorum.

Oyun çıkana kadar bazı öngörülerimi paylaşacağım. Oyun çıktıktan sonrasında aslına bakarsanız mevzuyla ilgili benzer yazıları da paylaşacağız. Şimdilik tahminlerimizi www.kisacaozeti.com üstünde bu sayfa altında yorumlarla paylaşalım. Oyun çıktıktan sonrasında daha kesinleşmiş bilgiler için hem yeni mevzular açarız. Hem de o zamana kadar sitemize forum sistemi entegre edersek karşılıklı tartışırız.

Ilk olarak Beşiktaş’ın geçen yıl yüksek bonservis tutarı ödeyerek almış olduğu İsmail Köybaşı’nın bu yıl FM 2011 oyunundaki özelliklerini merak ediyorum.

Geçen yıl FM oyununda değil fakat CM2010 oyununda Sivasspor’da keşfettiğim Tevfik Altındağ adlı oyuncunun Fm 2011 oyununda yer alacak oyunculardanbiri olup olamayacağını merakla umuyorum.

Fenerbahçeli Abdülkadir merak ettiğim başka bir oyuncu. Fakat sanıyorum bu yıl İstanbul Büyükşehir Belediye takımına kiralık olarak gitmiş olabilir.

Borussia Dortmund takımında Nuri Şahin mühim bir kabiliyetimiz. İlerisi için Türk futbolunun yıldız talibi. FM 2011 oyununda Nuri Şahin’in özellikleri ve kabiliyeti mühim derecede iyileştirilmiş olarak karşımıza çıkabilir. Bu sebeple şimdiden Nuri’nin Bayern Münih’e gidebileceği söylentileri çıkmaya başladı.

Galatasaray’dan heralde çok çok fazla genç oyuncu var fakat ben en oldukca Emre Çolak mevzusunda meraklıyım.

Bursaspor’dan sanıyorum Volkan Şen ve Sercan Yıldırım mühim özelliklere haiz olacaklar.

Trabzonspor’dan Jaja dikkatimi vereceğim bir aday.

Dünya Kupasında seyrettiğim bazı oyuncular da gene dikkatimi çekecek. Bununla ilgili olarak https://www.kisacaozeti.com/2010-dunya-kupasinda-begendigim-futbolcular/ başlığına bakabilirsiniz.

Ek olarak İspanya Ulusal takımında Llorente ve Manceshter United takımının yeni transferi Hernandez’i de ek olarak inceleyeceğim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir