Gamze Gürel

Gamze Gürel Biyografisi

Yazar, sunucu ve eğitmen (pilates method)

Gamze Cantürk Gürel, 16 Ekim 1974 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi İktisadi İlimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonrasında firmalarda pazarlama stratejisi ve ürün tanıtım organizasyonlarında yöneticilik yapmıştır.

2004 senesinde Volkan Gürel ile evlenen Gamze Gürel’in bu evlilikten bir kız evladı vardır.

Egzersiz alanında eğitim hayatına 2011 senesinde süregelen Gamze Gürel, 2014 senesinde ustalaşmış olarak Pilates Method isminde, egzersiz eğitimi dersleri vermeye başladı.

2015 senesinde İzmir Endüstri Odası (EBSOV) Bayanlar Birliği Vakfı bünyesinde beş yıl tiyatro eğitimi almış ve toplumsal projeler için tiyatro oyunculuğu yapmıştır.

İlk şiir kitabı “Deli Zamanlar” 2013 senesinde yayımlanmıştır. “Sebebim Olma” adlı eseri ise 2016 senesinde şiir ve tecrübe etme olarak yayınlanmıştır.

2016 yılından beri gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmaktadır. Yakamoz Gazetesi, Haber Hürriyeti, Ben Haber, Magazin İzmir, Spor Life, Asklepion, Nif Sanat, Ege Sanat, Şiir Sarnıcı…

Köşe yazarlığı ile eş zamanlı olarak, Kanal Ben TV’de canlı gösterilen “GAMZELİ SOHBETLER” isminde kültür ve sanat programı da hazırlayıp sunmaktadır.

Kitapları:
2016 – Sebebim Olma (şiir kitabı)
2013 – Deli Zamanlar (şiir kitabı)

Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir