Goldmaster Çift Hatlı Cep Telefonları

Çift Hatlı cep telefonları araştırmasına Goldmaster markalı modellerden başladık..

General Mobile marka cep telefonum tam güvence süresinin sona ermesinden birkaç gün sonrasında arıza yapınca yeni bir cep telefonu alma zarureti dünyaya geldi. İkinci el sıfır derken şu anda bir tek üç markayı takip etmeye karar verdim. Bunlar Samsung, Lg ve Goldmaster.

Şu an için en fazla Samsung modelleri üstünde duruyorum. Fakat Goldmaster marka Çift Hatlı Cep Telefonları bulunduğunu da öğrenince bir nebze de olsun şaşırmadım değil. Zira genel anlamda Goldmaster’i Dijital uydu alıcılarından biliyordum. Sanıyorum cep telefonu markası olarak da Goldmaster dijital uydu markası Goldmaster ile aynı marka.

Her her neyse Akakçe üstünden çif hatlı telefonlar aramasında Goldmaster’in üç tane telefonuna yer verilmiş.

Bunlar Goldmaster M 90, Goldmaster M 100 ve Goldmaster M 200 modelleri.

M 100 modelinin özellikleri içinde Çift Hatlı, Bar Tipi, Kamera: 2.0 MP, Bluetooth, Radyo, MP3, TV, İşletim Sistemi: Standart sayılmış.

M 200 modelinde ise Çift Hatlı, Bar Tipi, Kamera: 2.0 MP, Bluetooth, Radyo, MP3, TV, İşletim Sistemi: Standart özelliklerine yer verilmiş.

M 90 modeli ise Çift Hatlı, Bar Tipi, Kamera: VGA, Bluetooth, Radyo, MP3, İşletim Sistemi: Standart özelliklerinden oluşuyor şeklinde belirtilmiş.

Sizler modellerle ilgili daha detaylı detayları edinebilirsiniz. Goldmaster’in çift hatlı modelleri bir ihtimal bunlarla sınırı olan değildir. Bundan sonrasında da yeni çift hatlı modeller üretebilirler. O nedenle mevzu altından yorum bölümünden yada forum sayfamızdan paylaşımda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir