Google Adwords Promosyon Kodu 2019 Güncellemesi

Merhabalar sevgili Cep mendili takip edenleri bugün siz kıymetli okurlarımız için Adwords 2019 Promosyon Kodu Güncellemesi hakkında data vermek isterim.

Geçtiğimiz ayın başlarında Adwords 25 tl harca 100 tl kazan kampanya kodu dahil tüm kodların kullanımı ile ilgili bir problem yaşandı, aslen bu bir problem değil güncelleme olarak yapılmış oldu. Sonrasında ise Adwords kupon kodları temin edilse dahi hesaplarda kullanılmamaya başlandı. Bu mevzu hakkında öğrendiğim kadarı ile bir çözüm yolu var hemen hemen kendim denetim etmedim fakat bugün bu yazıyı yazarken bende çözüm için bir tecrübe etme yapacağım sonrasında mevzuyu güncelleyeceğim.

 

Fakat ne yazıkki şuan için yeni kod sistemi mevcut değil o sebeple bende bazı forumlarda paylaşılan çözüm yolu adına bir tecrübe etme yapacağım ve sonrasında bu mevzu altından bu durum işe yararsa sizlerle paylaşacağım. Sizlerde bu mevzu ile ilgili olarak çözüm bulduysanız yada kupon kodları ile ilgili bir gelişme yaşadıysanız mevzu altından bizlerle paylaşabilirsiniz. İnşallah fazlaca kısa sürede sizlere güzel haberler vereceğim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir