Iphone 4 Kullanıcı Yorumları

Iphone 4 de ülkemize ulaştıktan sonra bu alanda tatlı rekabet kullanıcıya da yansıyacak diye tahmin ediyoruz.

Ayrıca benim şeklinde kullanıcı yorumlarına ehemmiyet verenler bulunduğunu düşünerek bazı Iphone 4 Kullanıcı Yorumlarını buraya taşımayı uygun buldum. Şu sebeple bilhassa kararsızlık yaşanıldığı anlarda  Kullanıcı Yorumları ürünler için referans olabiliyor.

iphone 4 alıp kullananlar çeşitli sitelerde görüşlerini paylaşmışlar ve bu ürünü düşünen kullanıcılar için de mühim bir çıkış noktası olarak görülebilir.

Iphone 4 ürünüyle ilgili r10 ve donanimhaber üstünde birkaç yorum okudum. Burada kısmen değineceğim fakat sanırım bu yorumlara yeni yorumları da ziyeretçilerimiz ekleyecek. Mevzu altından ekleyeceğiniz yorumlar kim bilir mevzuyla ilgili daha da data sahibi olmamızı sağlayacak.

Gelelim yorumlarda gördüğüm birkaç noktaya ;

Ilk olarak kamera çözünürlüğünün 5.0 mega px olması pozitif yönde olarak değerlendirilmiş. Bazı kullanıcılar sol taraftan tutunca sinyal kesiliyor şeklinde bir  soruna değinmişler.

Geçtiğimiz günlerde bir forum kullanıcısı fiyatla ilgili yorumunda şu ifadelere yer vermiş ; “Ek olarak kadıköyde 1400-1600 arası 16gb siyah iphone bulmak mümkün.
Geçişlik kaydı için, 1 ay içinde yurtdışından türkiye gelmiş birinin türkcell e telefola birlikte gidip kayıt ettirmesi gerekiyor bukadar.”

Mevzuyla ilgili görüş belirtenlerden Hd video ve Iphone 4 hızı mevzusunda pozitif yönde görüşleri görmek mümkün. Iphone 4 hız mevzusunda başarı göstermiş bulunmuş diyebiliriz.

Donanımhaber üstündeki yorumlarda da ses kalitesi ile ilgili sorulara kullanıcılar çoğu zaman pozitif yönde yanıt vermişler.

Heralde gene de almayı düşünenler için en iyisi alışveriş sitelerinde ve forum sitelerindeki yorumları etraflıca incelemek olacaktır. Ek olarak İngilizcesi olanlar yabancı sitelerden de data alabilirler.

Şimdi esas olarak bu kısmı Iphone 4 Kullanıcı Yorumlarına ayırdığımız için sayfa altına hem kullanıcılardan hem de kullanmayı düşünenlerden yorumları bekliyoruz. Ümit ederim böylece birçok şahıs faydalanır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir