Kahve Falında Tavuk Görmek Ne Demek ?

Evet şu evde kaldığımız günlerde artık can sıkıntısından ne yapacağımızı şaşırdık ve web üstünden fal işaretlerini araştırmaya başladık. Bilhassa Falda Tavuk çıkmış olduğu süre bir çoğumuz (3 kişiyiz ayrıca 2 şahıs aynı fikirde olunca çoğunluk elde etmiş oluyoruz) o tavuk değil horoz yada ördek diyebiliyoruz. Son olarak olarak bu sefer merakımızın da verdiği araştırma gayesi aldığımız bilgiler yardımıyla artık sizlerde bizim şeklinde merak ediyorsanız buyrun yanıt faslına geçelim.

 

Kahve falında fincan içinde eğer tavuk şekli görünüyorsa bu güzel bir haber alacağınız ve sağlıkla ilgili bir sual işareti var ise kafanızda şifa anlamına geldiğini bilmenizi isterim. Hem de Falda çıkan tavuk şekli , tavuk kuşlar familyasının bir üyesi olması sebebi ile ilk çağlardan beri kuşların haber için kullanımı sebebi ile haber anlamına gelmektedir. Bu sebeple tavuk şeklinin görünmesi’de iyi haber anlamında yorumlanır. Ek olarak falda tavus kuşu görmek hakkında yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Biz bilhassa merak edenler ve kategori olarak belirtmek adına paylaşalım , Kahve falında kuluçkada tavuk işareti bir yerden toplu şekilde para alacağınız anlamına işaret eder. Hem de falda çıkan beyaz tavuk görmek falına bakılan kişinin sevilmiş olduğu bir aile ferdinin iş yaşamı ve uzun süredir beklenen bir terfinin alınması anlamına gelir.

Kahve falında beyaz tavuk evlilik yolunun açık olduğu ve fal yorumcularına bakılırsa kısmetinin açık olduğu döneme gireceğine işaret ediyor anlamına gelir. Falda görülen tavuk fal baktıran kişinin hayatında yeni başarıya ulaşmış bir devrin başladığı anlama gelir.

Bazı falcılar kahve falında tavuk görmek mevzusunda uyarı olarakta çıktığını belirtip öteki bir anlamı mevzusunda’da genel anlamda pozitif giden bir devrin bozulmaması için daha dikkatli olmanız icap ettiğini söylerler.

Kahve falında yumurtlayan tavuk işareti ise çoğu zaman kişinin hayatında meydana gelecek değişim ve kısmetlere yorulur. Maddi geliriniz azca ise bunun artacağı anlamına geldiği bekar biriyseniz evlilik ile ilgili kısmetli bir döneme gireceğiniz işaretine gelir.

Etiketler

falda tavuk görmek kahve falında tavuk ne anlama gelir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir