Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır – Ne Zaman Sonuçlanır ?

Bugün gene ortalama 1 saat ilkin bir arkadaşımın vakıfbank üstünden yapmış olduğu Bireysel Temel gereksinim destek kredisi ile ilgili gelen bildiri hakkında gerçekleşecek aşamalardan bahsedeceğiz. Bu sefer hem bu vakaları yaşayan 2 – 3 arkadaşımız ile görüştük ve şuan 1 saat öncesi müracaat meydana getiren bir arkadaşımız üstünden sizleri bilgilendireceğiz. Ek olarak destek kredisi sonucu niçin gelmiyor yazılı konumuzu da okuyabilirsiniz.

 

Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır Ne Demek ?

Bu bildiri sizlere Vakıfbank web sitesi üstünden yaptığınız 6 ay ödemesiz 10 bin Türk lirasına kadar 0.49 faiz oranı ile verilen destek gereksinim kredisi başvurusu sonrası gelmiş olan bir mesajdır. O yüzden mesajın gelmesi müracaat sonrası otomatikman gerçekleştirilmektedir.

 

Vakıfbank Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi Başvurusu Ne Vakit Sonuçlanır ?

Düzgüsel şartlarda 1 gün içinde de açıklanabilir fakat averaj müracaat sonuçlanma süresi 15 gün ve daha çok sürebiliyor. Yalnız başvurular bu günlerde azalmaya başladığı için averaj 2 – 3 gün içinde cevaplar gelebilir diye düşünüyorum.

 

Mevzu ile ilgili olarak müracaat yapmış ve onaylanmış arkadaşlarımızın yaşamış olduğu tecrübeleri aktaralım size , Bilgilendirme : Bankamıza yaptığınız temel gereksinim destek kredisi başvurunuz pozitif neticelenmiştir. Kullanabileceğiniz kredi tutarı xxxx TL’dir. Kredi kullandirimin gerçekleşmesi için sizinle iletişime geçilecektir. şeklinde bir bildiri gelecek ve akabinde size lüzumlu informasyon ulaştıktan sonrasında eğer daha ilkin bankadan hesabınız yok ise online olarak hesap açılımı ve web bankacılığı işleminin arkasından isterseniz parasız bir halde hangi bankada hesabınız var ise oradan çekebilir yada mobil uygulama yardımı ile qr kod ile atm’den parayı çekebilirsiniz.

 

Mevzu ile ilgili olarak merak ettiğiniz bir sual yada mevzu var ise bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır halkbank Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır ne demek Kredi başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır vakıfbank

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir