Kredi Kullandırım Bekliyor Ne Demek – Yapıkredi Bankası Kredi Onay Sonrası

Tekrardan Merhabalar , bu aralar bilhassa kredilerle ilgili olarak oldukça deneyim kazandım artık her fırsat bulduğumda siz kıymetli okuyucularımız için bu mevzuda yazılar yazmaya karar verdim. Bugünde sizlere yapı kredi bankası ile ilgili olarak yaşanmış olan bir durum ile ilgili bir mevzu paylaşacağım. Ilk olarak Yapı Kredi Bekleyen Havale ile ilgili yazımızı okumak isterseniz ziyaret edebilirsiniz.

 

Kullandırım Bekliyor Ne Anlama Geliyor ?

Sizlerde bu yazıya geldiyseniz muhtemelen yapı kredi online işlemler üstünden kredi başvurusu yapmış olup onaylanan krediyi hemen hemen kullanamayan kişiler grubundasınız anlama gelir. Fazlaca uzun değil bundan 5 yıl ilkin benzer bir mevzu ile karşılaşmıştım , averaj 15 senedir yapı kredi kullanan biriyim bu mesele normalde geçen gün yaşadığım bekleyen havale işlemi ile benzer bir durumdan kaynaklı meydana geliyor. Sistemsel bir sorun sebebi ile krediniz onaylanıyor fakat sistemde meydana gelen bir sorun dolayısı ile işleme alınamıyor. Şubede bu durum ile ilgili çözüm sağlanamıyor ve satın alan hizmetlerini arayıp bu mesele ile ilgili kayıt bırakabilir yada şansınız var ise bu problemi hızlıca çözdürebilirsiniz.

 

Değerli arkadaşlar, bankaların sistemlerinden dolayı kimi zaman bu biçim problemler yaşansa’da aslına bakarsak bilhassa acil durumlar için kredi başvurusu meydana getiren biri olarak o an yada o gün kullanılmayan kredi sizleri zor duruma sokabiliyor. Bu durumlarda sakin bir halde satın alan hizmetlerini arayıp  0850 222 0 444 durumu izah ederek probleminin çözülmesi için hareket edebilirsiniz.

 

 

Etiketler

Kredi Kullandırım Bekliyor ne demek yapı kredi kullandırım bekliyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir