Kürk Mantolu Madonna Kitabını Şarkıcı Madonna Biyografisi Sanan TV Yorumcuları

Kürk Mantolu Madonna Kitabını Müzisyen Madonna Biyografisi Sanan TV Yorumcuları

Sabahattin Ali’nin 1943 senesinde yazdığı ve Türk Edebiyatı’nın kült eserlerinin en başlarında yer edinen “Kürk Mantolu Madonna” bugünlerde gene toplumsal medyanın gündeminde.  Kürk Mantolu Madonna romanı son yıllarda en oldukca okunan romanlar içinde. Bilhassa son 10 senedir kıymeti iyice anlaşılan eseri, hangi kitapçıya gitseniz en oldukca satan kitaplar rafında bulabilirsiniz. Son 10 senedir kitap kendisiyle ilgili birçok yorum alıp toplumsal medyada gündeme geliyordu. Kürk Mantolu Madonna’nın bu sefer toplumsal medyanın gündemine oturmasının sebebi, TV8’de piyasaya çıkan bir programda canlı yayında hanımefendi TV yorumcunun Kürk Mantolu Madonna’nın dünyaca meşhur pop şarkıcısı Madonna’nın yaşamını anlattığını sanması ve bu şekilde kitabı yorumlaması. Programın sunucusunun…

Genel Bakış

0

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Sabahattin Ali’nin 1943 senesinde yazdığı ve Türk Edebiyatı’nın kült eserlerinin en başlarında yer edinen “Kürk Mantolu Madonna” bugünlerde gene toplumsal medyanın gündeminde. 

Kürk Mantolu Madonna romanı son yıllarda en oldukca okunan romanlar içinde. Bilhassa son 10 senedir kıymeti iyice anlaşılan eseri, hangi kitapçıya gitseniz en oldukca satan kitaplar rafında bulabilirsiniz. Son 10 senedir kitap kendisiyle ilgili birçok yorum alıp toplumsal medyada gündeme geliyordu. Kürk Mantolu Madonna’nın bu sefer toplumsal medyanın gündemine oturmasının sebebi, TV8’de piyasaya çıkan bir programda canlı yayında hanımefendi TV yorumcunun Kürk Mantolu Madonna’nın dünyaca meşhur pop şarkıcısı Madonna’nın yaşamını anlattığını sanması ve bu şekilde kitabı yorumlaması. Programın sunucusunun bu kitabı Sabahattin Ali’nin 1943 senesinde askerdeyken yazdığını söylemesi ve akabinde TV yorumcularının “aaa o dönemde Madonna var mıydı?” şeklinde cevaplaması her şeyin başlangıcını oluşturuyor. İşte toplumsal medyada  “Kürk Mantolu Madonna” paylaşımları:

  1. Buyrun, Kürk Mantolu Madonna’yı gündeme sokan ilgili  video:

2.

3.

4.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir