La Casa de Papel 5. Kısım Sezon Devamı Ne Zaman ? Bitti mi

Evet bilhassa yayınlandığı ilk günden beri tüm dünyanın beğenisini kazanmış bir takım normalde 15 bölümlük tek sürem olarak Tv’de gösterilen ispanyol yapımı dizi netflix’in yapmış olduğu mükemmel bir hamle ile ilk olarak netflixte 2 sürem olarak gösterildi ve 3. sezonu 19 temmuz 2019 Cuma günü yayınlanmıştı.

 

4. Sezonu ise geçtiğimiz cuma günü 3 Nisan 2020 tarihinde gösterildi ve 8 bölüm olarak seyirci karşısına çıktı bilhassa son bölümde gene solukları kesecek bir sahne ile dizi sonlandı. Evlerde kaldığımız bugünlerde ister istemez Netflix dizilerinin yeni sezonlarını merak etmiyor değiliz fakat 5. sürem hakkında şunu net bir halde söyleyebiliriz. La Casa De Papel 5. kısım onaylandı ve çekimlere yıl sonunda başlanacaktır ve 2021 ocak ayında seyirci ile buluşacak diye tahmin ediyoruz.

 

la casa de papel 5 sürem devamı ne vakit  5. sürem onay aldı mı ?

 

Muhtemelen 2020 sonlarına doğru çekimleri başlamış olacak ve 2021 Ocak sonu benzer biçimde yayınlanacaktır. Dizi oldukça güzel bir yerde bittiği içinde 5. Sezonun final sezonu olacağını tahmin ediyoruz. Fakat dizi ekibi ile yeni bir takım yapılacağını tahmin etmemek zor olmasa gerek bu sebeple Netflix bu mevzularda kalıplaşmış oyuncuları kendi bünyesinde yer edinen yapımlarda oynatmayı seven bir yapım şirketi diyerek yazımıza burada veda ediyoruz.

Etiketler

La Casa de Papel 5 sürem ne vakit La Casa de Papel 5 sürem onay aldımı La Casa de Papel bitti mi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir