Larissa Gacemer

Larissa Gacemer Biyografisi

Larissa Gacemer, 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya‘nın Sao Paulo kentinde dünyaya gelmiştir. Larissa Gacemer’in kızlık soyadı Rodrigues’dir. Bir ablası vardır.

17 yaşlarında modellik kariyerine başladı. Türkiye’ye gelmesinden ilkin Brezilya’da 4 yıl tiyatro eğitimi almış.

Vazife almış olduğu reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’nin de içinde bulunmuş olduğu bir oldukca ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

2011 senesinde İzmir‘e bir reklam kampanyasıyla çalışmaya giden Larissa Gacemer bir İstanbul defilesinde eski basketbolcu eşi Burak Gacemer ile tanışmıştır, tanışıklıkları; Brezilya döndükten sonrasında da web üstünden görüntülü konuşmaya devam eden ikili, Larissa’nın sonrasında da İstanbul‘a gelmiş olarak Mayıs 2011’de evlenmeleriyle son bulmuştur.

2012 senesinde “Krem” dizisinin yönetmeni telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemiştir. Bu dizide Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel ile birlikte oynadı.

İngilizce ve Portekizçe bilen Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamaktadır.

2013 senesinde Panama’da meydana getirilen, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunmuş olduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında Larissa Gacemer’de yarıştı. Yarışmada ünlüler takımında Bennu Gerede, Cengiz Çoşkun, Doğukan Manço, Erhan Yavuz, Larissa Gacemer, Nazenin Tokuşoğlu, Irmak Atuk, Umut Karan yarışırken gönüllüler takımında ise Dağhan Külegeç, Bozok Gören, Gül Fakı, Duygu Çetinkaya, Emel Erdemanar, Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan, Mustafa Sürmen, Seda Akman yarıştı.

Hilmi Cem İntepe‘nin birinci olduğu yarışmada, Doğukan Manço ikinci, Umut Karan üçüncü, Murat Ceylan dördüncü olmuştur.

2013 senesinde eşi Burak Gacemer ile beraber “Calista Luxury Resort Hotel” reklam filmimizde oynamıştır.

3 Şubat 2015 tarihinden itibaren eşi Burak Gacemer ile birlikte İzmir‘de ikamet etmektedir.

2015 yılının Mayıs ayında ATV de gösterilen Şoray Uzun‘un sunmuş olduğu Döndür şansını yarışma programına eşi ile beraber katıldı.

2016 senesinde Yavuz Seçkin‘in senaristliğini yazıp yapımcılığını üstlendiği “Yıldızlar da Kayar: Das Borak” adlı beyaz perde filmimizde Yavuz Seçkin başrolde oynarken öteki rollerde Larissa Gacemer, Serenay Aktaş, Ali Rıza Tanyeli, Veysel Diker, Altan Erkekli, Altan Gördüm ve Umut Karan oynadı. Konuk oyuncu olarak Saba Tümer, Bülent Serttaş ve Mesut Yar da filmin ekibine dahil oldu.

2 Aralık 2016 tarihinde gösterime giren ve senaristliğini Gupse Özay‘ın yazdığı “Görümce” adlı filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yaparken başrolde Gupse Özay oynadı, öteki oyuncular ise Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde, İnci Pars, Anıl Tetik, Larissa Gacemer, Demet Akbağ, Ayberk Atilla, Ayşegül İşsever oldu.

Film ve dizileri :
2016 – Görümce (Francesco’nun ablası)(Beyaz perde Filmi)
2016 – Yıldızlar da Kayar: Das Borak (Camila) (Beyaz perde Filmi)
2015 – O Yaşam Benim 3. Sürem (Arzu) (TV Dizisi)

2012 – Krem (Rüya) (TV Dizisi)

Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir