Nadya Zagli

Nadya Zagli Biyografisi

2015 yılı Survivor All Yıldız yarışmacısı

Nadya Zagli, 1984 senesinde Yunanistan, Atina’da dünyaya gelmiştir.

2006 senesinde sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapmış olduğu Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasına katıldı. Elendikten sonrasında 2006 yılının Aralık ayında İstanbul’a taşınarak yerleşti. Bu yarışmada tanıştığı kendisi benzer biçimde aynı yarışmada Türk takımında yarışmacı olan Selim Sabah ile evliliğe ilk adımını attı. Hemen sonra 2010 senesinde boşandı.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlamış olacak olan “Survivor All Yıldız” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Hasret Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile ilgili yazdığı tepki çeken tweet’i sebebiyle “Survivor All Yıldız” ekibinden çıkarıldı yerine eski futbolcu Ahmet Dursun katıldı.

İlk olarak Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8’de gösterilen Survivor All Yıldız yarışmasından sonrasında meydana getirilen SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci isim oldu.

Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir