Okullar Açılınca Neler Dağıtılacak ? Okullar Son Durum

Bugün gene bir oldukca haber sitesinde okullar açıldığı süre dağıtılacaklar ile ilgili paylaşımlar yer verilmiştir. Bilhassa okullar açıldığı süre ilk solunum 40 dakika bilgisi ve 81 ilde Maraş dondurması dağıtılacağı hakkında bilgiler yer verilmiştir. Peki bu mevzuda başka neler yapılacak merak ediyorsanız sizler için paylaşım yapalım.

 

İlk olarak okullar ile ilgili olarak dört gözle beklenen okullar tekrar açılmayacak mı sorusu ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Ulusal Eğitim Bakanımız Ziya Selçuğun resmi twitter hesabına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.  Bu mevzuda yapılacak duyuruların resmi olarak Ulusal eğitim bakanlığı twitter sayfasında kesinlikle yer verilmiştir. Bu paylaşımların haricinde meydana getirilen paylaşımlara lütfen saygınlık etmeyelim.

 

Yazımızı bitirmeden ilkin tekrarlamakta yarar var okullar açıldığı süre Dondurma dağıtılacağı yönünde bilgiler dolaşmakta olup merak edenler için Ulusal eğitim bakanlığının twitter sayfasında yer verilmiştir. Merak ettiğiniz soruları sitemizde yer edinen yorum bağlantısı kısmından paylaşabilirsiniz bizlerde sizler için araştırırız.

Etiketler

okullar açıldıktan sonrasında ne yapılacak okullarda ne dağıtılacak açılınca

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir