Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yeni Sezon Onaylandı mı ?

Gene sizlere güzel bir netflix dizisinin 3. sezonunu bitirirken yeni sürem onayı alıp almadığını merak edenler için güzel bir yazı yapmaya çalıştım.  Ilk olarak diziyi hemen hemen izlemeyenler için tavsiye edeceğim diziler içinde yerini alan bir takım bulunduğunu ve yazıya rastgele denk geldiyseniz Netflix üstünden Türkçe dublajlı olarak isterseniz türkçe alt yazı seçeneği ile seyredebilirsiniz.

 

İlk olarak 21 Temmuz 2017 Cuma günü 1. sezonu gösterilen dizinin geçtiğimiz günlerde 3. sezonu gösterildi. Her sürem 10 bölümden oluşuyor ve averaj her bölüm 1 saat sürüyor dizinin kategorisi Kabahat Drama , Gerilim , Drama , Amerikan dizileri olarak 4 türün karışımı olarak karşımıza çıkarken +18 yaş seyircileri için uygun olduğunuda belirtelim. Dizide özetlemek gerekirse para aklama üstüne yaşanmış olan vakalar her sürem 1 tık daha üst seviyeye çıkarak karşımıza geliyor bu sezonda gene ilk 2 sezonun 1 tık üzerine çıkarak karşımıza geldi.

 

Peki dizinin yeni sezonu ne süre yayınlanacak ? Bilhassa bu dönemlerde okulların dinlence olması ve sokağa çıkmanın tehlikeli olduğu dönemlerde naturel olarak bu biçim dizilerin yeni sezonu merak ediliyor. Dizi 2021 yılının nisan yada mayıs ayında yeni sezonu ile karşımıza gelecek diye tahmin yürütüyoruz ve siz kıymetli okurlarımıza mevzu ile ilgili olarak gelişmeler yaşanırsa gene mevzumuz üstünden informasyon vereceğiz.

Etiketler

ozark 4. sürem onaylandı mı ozark dizisinin mevzusu ozark netflix yeni sürem

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir