Ragnarok 2. Sezon Ne Zaman ? Yeni Sezon Onayı Aldı mı ?

Geçtiğimiz Ocak Ayının Son günü Netflix Türkiye’de gösterilen ve ortalama 3 gece’de 6 bölümünü bitirdiğim dizi ne yazıkki tam renklenmeye başlamıştı söylediğim anda sürem finali yapmış oldu. Ilk olarak dizi İskandinav yapımı diziler kategorisinde +18 yaş düzenine hitap etmekte, dizide fazlaca açık seçik görüntüler yok. Başlangıcında bir süre kahramanımız kendini ve güçlerini hemen hemen keşfedemediği için son bölüme kadar bu doğrultuda devam ediyor.

 

Tam dizi sarmaya başlıyor derken ne yazıkki dizimiz sürem finali yapıyor. Burada aslolan sual Ragnarok 2. sürem ne vakit başlamış olacak sorusu oda hemen hemen netflix kanadından bir izahat yapılmadığı için bilmiyoruz fakat benim ön görüm dizi bölümleri 6. olduğundan 2020 yılının sonlarına doğru yeni sürem ile karşılaşacağımız yönünde. Bilhassa diziyi izlemeyen arkadaşlarımız için bu kış günlerinde sıcacık bir çay ve kahve eşliğinde güzel izlenebilecek ve tavsiye ettiğim bir dizidir. Yeni sürem içinde detayları aldığım benzer biçimde sizlerle paylaşacağım.

 

Dizide 3 Dil’de Dublaj Seçeneği Mevcut bu diller Norveççe – İngilizce – Türkçe ve 6 dilde Alt yazı seçeneği var Türkçe – Norveççe – İngilizce – Yunanca – Arapça ve Norveççe merak edenler için duyurulur. Bununla beraber netflix parasız üyelik dönemide kapanmış oldu bu yazımızıda okuyabilirsiniz.

 

Güncelleme : Dostlar dizi yeni sürem onayı almış ve çekimlere sizlerle daha öncede paylaştığım benzer biçimde yıl sonunda başlanacak. Bende sizler benzer biçimde sabırsızlıkla yeni sezonu temenni ediyorum.

Etiketler

Ragnarok 2. sürem ne vakit Ragnarok Netflix Dizisi ragnarok yeni sürem ne vakit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir