Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek, rüyayı gören kişiye maddi mevzularda köstek olan insanlardan kısa sürede kurtularak rahatlayamaya işaret eder. Rüyada asansöre bindiğini görmek, emek harcama hayatında yükselme ve tüm engellerin birer birer açılmasına yorumlanır. Molla Cami rüyada asansöre bindiğini görmek konusunu şu şekilde tabir etmiştir: Rüyada asansöre bindiğini gören kişinin yakın bir zamanda kendisine maddi mevzularda yük olan bir insanoğlunun etkisinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada asansöre binerek yüksek bir noktaya asansörle ulaştığını görmek, emek harcama hayatında istediğiniz yükselme noktasına erişeceğiniz manasına gelmektedir. Devasa bir apartmanda yukarı katlara çıkmak adına, asansöre binmek sefere çıkılacağına yorulur. Rüyayı gören kimse bir seyahate çıkar, ya da uzak bir noktadan bir yolcusu ona doğru gelecektir. Bahsi geçen rüyayı gören şahıs bununla beraber mühim ya da müjdeli bir haber alacaktır. Asansöre binmek makam ve mevki mevzularında bir yükselme anlamına gelir. Rüyada asansöre bindiğini görmek, kişinin mertebe olarak ileri gideceğine işarettir. Rüyada asansör beklemek, verimli nimet ve dostlar içinde sevildiğine yorulur. Öteki taraftan rüya sıkıntıların bitmesi ve kurtuluşa etme anlamına da gelir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Rüyada asansörde kalmak, kişinin dost olarak bilmiş olduğu kişiler tarafınca ihanet göreceğine, kendisinin de bu vakaya oldukça fazla tesir yaşayacağına ve duygusal olarak yıkılmanın eşiğine geleceğine işaret eder. Bu sebeple şahıs, kimin dost kimin ise düşman bulunduğunu daha iyi anlayacağı bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Asansör Düşmesi

Rüyada asansör düşmesi, rüyayı gören kişinin işlerinin yarım kalacağına, yapmış olduğu plan ve projelerin gerçek olmayacağına ve hayatında yapmış olduğu ya da uzun vadedeki hedeflerinin iptal olmasına işaret eder.

Rüyada Asansöre Binmek Yukarı Çıkmak

Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıkmak, kişinin yapacağı emek harcamalar, planları, projeleri ve yapacağı işlerden sonrasında bayağı fazla başarı elde etmeye, bu başarının dikkat çekmesiyle birlikte yöneticilerinin tarafınca aşama artırılmasına, ve bunun arkasından da güzel kazançlar sağlayacak şekilde rahat bir yaşam ile yeni iş hayatında oldukça rahat ve mutlu olunacağına ve başarıların devam edeceğine yorulur.

Rüyada Asansör Düşmesi Sonucu Ölmek

Rüyada asansör düşmesi sonucu ölmek, doğruluğun insanları iyi noktalara getirecek yollardan ayrılması anlamına gelir. Bulunmuş olduğu çevreden etkilenen rüya sahibi kişinin aklında sual işaretleri olacağını, mühim bir aile mevzusunda yada mal davasında yanlış şeyler yapacağını ifade eder. Meydana gelen fena ve üzücü bir durumun kalıcı olamayacağını, bu vakit diliminde de geçici sorunlarla baş etmek gerekse de, geleceğin düşünülenden daha güzel şekilde olacağını yansıtır.

Rüyada Asansörde Bayılmak

Rüyada asansörde bayıldığını görmek, mutluluk sebebiyle duyulan hazza, hayatım istenildiği şeklinde gitmesi sebebiyle ortaya çıkan heyecana, yenen ve katılımın sağlandığı her toplantı sonucunda övgü dolu sözler duymaya işaret eder. Asansörde bayıldığını gören şahıs genç ise, gelecek dönemde oldukça süratli bir yükseliş görür ve kendi işinin patronu olacaktır. Rüyayı gören yaşlı bir şahıs ise geçici bir rahatsızlığı olacağı şeklinde, kişinin maddi mevzuda sorun yaşayacağını ve bu durumu da hiç kimseye söyleyemeyeceğine delalet eder.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir