Rüyada Dövme Yaptırmak

Son zamanlarda dövme yaptırmak isterim fakat babam izin vermiyor naturel olarak artık rüyalarıma girmeye bile başladı. Bende sizler için rüyada dövme görmek ve dövme yaptırmak ile ilgili olarak rüya tabirleri kategorimize yakışır bir tabir ile karşınızdayız.

Rüyada Dövme Yaptırmak

Rüyada dövme yaptırmak mevzusu alimlere bakılırsa çok da fazla hayırlı bir duruma işaret etmez. Bu şekilde bir rüya gören şahıs duygusal anlamda birazcık zorlanacağı bir döneme girebilir. Rüyasında dövme yaptıran biri yakın bir zamanda birinden fena bir haber alabilir. Bu haberler doğrultusunda üzülüp oldukca öfkelenebilir. Hayal kırıklığına uğrama ya da beklentilerin boşa çıkması şeklinde durumlar da rüyasında dövme yaptıran birisinin başına gelebilir. Kısacası bu garip rüya oldukca iyi bir halde yorumlanamaz. Beklenmedik vakalara ve üzüntülere işaret eder.

Rüyada Vücutta Dövme Görmek

Öte taraftan rüyasında dövme yaptırdığını değil de daha evvelinde bir dövmesinin bulunduğunu görmek, kötüye yorulmaz. Eğer rüya sahibi rüyasında kendi vücudunda bir dövme görürse bu yaşamış olduğu sıkıntılardan bir süre için bile olsa kurtulacağı anlamına gelir. Hatta hayırlı bir haber geleceği anlamında da yorumlanır. Rüyasında herhangi bir yerinde dövmesi bulunduğunu gören kişiyi mutlu ve neşeli günler bekler.

Rüyada Dövmenin Anlamı

Sadece her rüyada olduğu şeklinde rüya sahibinin rüyadaki ruh hali de önemlidir. Rüyasında sıkıntılı bir halde dövme yaptırıyorsa ileride kendisini zor günler bekliyor anlamına gelir. Sadece daha iyi bir ruh hali var ise, beklenmedik fakat çok da fazla fena olmayan şeylerle de karşılaşabilir. Eğer rüyasında kendi vücudunda oldukca fena ve korkulu bir dövme görürse de pek de iyi bir haber almayacağı anlamındadır. Sadece dövme resmi güzelse kendisini güzel günlerin beklediği de söylenebilir. Dövme yaptırma rüyaları hem dövmeye hem de rüyayı gören kişinin rüya esnasında hissettiklerine bakılırsa değişik anlamlara gelir. Fakat genel olarak dövme yaptırırken kendisini görmek oldukca iyi bir halde yorulmaz. Fakat hâlihazırda vücudunda bir dövmesinin bulunduğunu görmek ise oldukca daha iyi bir halde yorulur. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir