Rüyada Eski Patronunu Görmek

Rüyada eski patronunu gören kimse için meydana getirilen yorum çoğunlukla çok da fazla pozitif yönde şeyler olmamaktadır. Sıkıntılı süreçlerin başlaması ve işlerin zora girmesi, yakın çevrenizle maddi tinsel problemler yaşamanız, insanların hoşlanmadığı bir şahıs haline gelmek şeklinde yorumlar, eski patronunu rüyasında gören kişiler için yapılır.

Rüyada eski patronunu herhangi bir halde gören şahıs, hâlihazırda yapmış olduğu işlerde problemler yaşayabilir, aileyle ilgili sorunlarla karşılaşabilir, eski de kalan sorunlarıyla yeniden başa çıkmak zorunda kalabilir. Uzun süreden beri beklediği bir haber var ise negatif sonuçlanabilir. Bazı yorumcular rüyada görülen eski patronun, sevindirici ve hayırlı haberler almasının habercisi bulunduğunu belirtir.

Rüyada Eski Patronla Konuşmak

Rüyasında eski patronuyla iş yeri haricinde konuşan kimse, mevki sahibi kişilerden yardım alabilir. Resmi dairelerde çözülmeyi bekleyen bir işi var ise bu rüyayı görmek işinin kısa sürede çözüleceğine delalet eder.

Eski patronu işe iş yerinde karşılaşan ve konuşan kişiler, içinde bulunmuş olduğu süre diliminde zor günler geçirmekte, eski mutlu zamanlarını özlemektedir. Bazı yorumcular ise bu biçim rüyaları yeni bir iş yaşamının başlangıcına yormaktadır.

Rüyada Eski Patronunu Ölmüş Görmek

Rüyanızda eski patronunuzu ölmüş yada yaralanmış bir halde gördüyseniz, şimdiki işinizde terfi almanıza ya da maaşınızın artmasına yorumlanır. Eğer ölmüş eski patronun yerine geçtiğinizi görürseniz bu, kendi iş yerinizi açmanıza işaret eder.

Rüyasında Eski Patronunu Ailesi Beraber Görmek

Rüyanızda eski patronunuzu ve ailesini gördüyseniz, yaptığınız işte yeni anlaşmalara gideceğinizi ve ufukta yeni ortaklıklar bulunduğunun habercisidir. Eğer maaşlı bir işiniz var ise ek iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız ve yüksek oranda kar elde edeceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda patronu görmek, hayatınızın sıkıntılı bir sürece girmekte bulunduğunu, önlemler almanızı ve sağlam adımlar atmanız icap ettiğini gösterir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir