Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada Saç Kestirirken Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saçını kestirmek, bazı sorumluluklardan kurtulmak ve yük atmak şeklinde özetlenebilir. Bu durumu kasti bir halde, sorunlardan uzaklaşmak için yapacaksınız. Zaman içinde ne kadar doğru ya da yanlış bir kara verdiğiniz de ortaya çıkacaktır. Saçını kestirmek mevzusundaki ikinci bir yorum ise hayatınızda değişim istediğinizdir. Bazı bıkkınlıklar ve can sıkıntısına yol açan mevzular gözünüzde büyüyecek ve bu şekilde düşünmeye başlayacaksınız. Rüyada fırsat mevzusu da mühim bir yer tutmaktadır. Bir fırsatı yakalamak ve değerlendirmek,  bu rüyanın yorumlarından birisidir. Rüyada kadının saçının kısacık kesilmesi ya da ucundan kesilmesi fark etmeksizin eşiyle arasına ihtilaf girip huzurunun kaçması anlamına gelir. Rüyada saçlarının döküldüğünü gören şahıs aile büyükleri sebebi ile kedere ve üzüntüye niçin olacak şeyler yaşar. Rüyasında saçının darmadağınık bulunduğunu görmek kişinin savurgan bir şahıs olduğu ve malını gereksiz yere israf edeceği, rüyasında saçının seyrekleştiğini görmek, kişinin darlığa düşeceği ve zor günler geçireceği anlamına gelir. Rüyada saç kestirmek hakkında birçok yorum mevcuttur. Bunlar pozitif yönde olanlar ve negatif olanlar şeklindedir. Rüyada saç kestirmek, rüyayı gören kişinin yaşamının uzun süreceğine işaret eder. Fakat kimi durumlarda problemli bir olayın yaşanacağına yorumlanır. Öteki taraftan meydana getirilen yorumlara nazaran, rüyada saç kestirmek, rüyayı gören kimsenin eşi ile içinde sorunların olacağına, maddi mevzularda dara düşeceğine, ek olarak kederli olayların ortaya çıkacağına işaret ederken, bunun yanında üstünde bulunan yüklerken kurtulmak benzer biçimde pozitif yönde yönleri de olabilir. Rüyada saç kestirmek ne anlama gelir sorusunun yanıtını sizler için araştırdık. Rüyada saç kestirmek, rüyanın görüldüğü durumlara nazaran değişik olmaktadır. Rüyasında saçının uzun bulunduğunu gören adam, sıkıntılı, kederli ve sıkıntılı bir sürece gireceğine işaret eder. Aynı rüyayı hanım görürse güzel terbiye, terbiye ve ağız tadı mevzularına işaret eder.  Ek olarak rüyada saçın aşırı şekilde uzamadığını görmek ise bolluk ve bolluk dolu zamanlara delalet eder.  Rüyada saç kestirmek, istemsiz bir vaka sonucunda rüyayı gören kişinin ortak olduğu bir işten çıkacağına ve bu sebeple de elde etmiş olduğu kazancında düşmenin olacağına yorumlanmaktadır. Bununla birlikte geçimsizlik durumuna yorumlanan bu rüya, ev içinde para mevzusu sebebiyle tartışmaların meydana geleceğine, huzursuz bir yere girip peşinden da bu yüzden evliliğin bitirme noktasına gelineceğine işaret eder. Rüyada saç kestirmek, kişinin sahibi olduğu gayrimenkullerinin satılmasına, tarla ya da arazi benzeri malların kaybedileceğine ve kişinin yaşam standardında bir düşme yaşayacağına, sıkıntılı bir sürece gireceğine yorumlanır. Rüyada saç kestirmek vakası için meydana getirilen öteki bir yorumda da ağır başlılık, olgunluk, önlemli olmak ve önlemli hareket etmek, kendinden güvenilir adımlar atmaya ve yaşamın uzun süre devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi görmek, rüyayı gören kişiye uğursuzluk getireceğine yorumlanmaktadır. Rüyada saç dökülmesi görmek, kişinin oldukça zor ve fena günleri geçireceğine işaret eder. Öteki taraftan ise insanlara karşı oluşan güvende sarsmaların olacağına yorumlanır. Yaşanacak itimat problemi kişinin yarıda bırakılması ve tuzağa düşürülmesi benzer biçimde vakalara maruz kalacağına işaret eder. Rüyada saç dökülmesi görmek İslami yorumlara nazaran, imanda ve inanışta azalmanın olduğuna, kulluk görevlerinin yerine getirilmediğine ve dünya işlerine fazla kapılarak Tanrı’a inanç etmek mevzusunda yetersiz kalındığına yorumlanır. Rüyada saç taranırken dökülmesi, kişinin sıhhat problemi yaşayacağına, hastalığa bağlı emareler gösterip doktora gideceğine ve işine kendini fazla kaptırıp bu hastalığa yakalanılacağına delalet eder. Rüyada tutam tutam saç dökülmesi görmek, kişinin giriştiği işten büyük zararlar göreceğine, peşinden da elinde olanları kaybedeceğine yorumlanır. Yaşanmış olan bu kayıplardan sonrasında ise sefalet çekeceğine ve çevresinde yer alanlara karşı dikkat etmesine işaret eder.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek, kişinin mecburi almak zorunda kalacağı ihtiyaçlara para harcayarak cebindeki paranın azalacağına işaret eder. Rüyada kendi saçını kestiğini görmek, şansızlık olacağına, kişinin üstünde devamlı kara bulutların görüneceğine, girişilen işlerde başarısız olmaya işaret eder. Rüyada saçını kısa kesmek, kişinin iş hayatında başarısız olacağına, hastalık geçireceğine, hemen sonra ise şifa bulmaya ve günahkar olarak yaşamaya yorumlanır. Rüyada saçını kökünden kesmek, rüyayı gören kişinin başına bir ekip belaların geleceğine, fena insanlara karşı savaşım etmek zorunda kalınacağına ve dini mevzularda tamamlanmamış olunduğuna delalet eder.

Rüyada Saç Boyamak

Rüyada saç boyamak, rüyayı gören kişinin emek harcama yada düzgüsel hayatında bir sır sakladığına, bu sırrında kendisine büyük bir sorun yarattığına yorumlanır. Ek olarak bilmiş olduğu bu sırrı saklamak için yoğun çaba harcadığına işaret eder. Rüyada saçı sarıya boyatmak, rüyayı gören kimsenin evliliğinde güzel şeyler göreceğine, rahat ve mutlu bir yaşamın kendisini beklediğine yorumlanır. Rüyayı bir adam görürse emek harcama hayatında sıkıntıların olacağına delalet eder. Rüyada saçı siyaha boyatmak, kişinin bir sakladığına ve ortaya çıkmaması amacıyla yoğun çaba gösterdiğine işaret eder. Rüyada saçı kahverengiye boyadığını görmek, maddi mevzularda rahatlamaya, varlıklı olunacağına yorulur. Rüyada kuaförde saçı boyattığını görmek, kişinin kendisine devamlı karşıcılık olmaya çalışanlara karşı başarıya ulaşmış olacağına ve ona karşı meydana getirilen kötülüklere karşı dimdik ayakta kalacağına yorumlanır.

Sitemizde bilhassa dört gözle beklenen rüya tabirleri sizler için devamlı en emsalsiz ve yalın haliyle hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir