Snowpiercer Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Bilhassa Pandemi döneminde toplumsal aktiviteler kısıtlanınca hepimiz evlere ve Youtube ve Netflix Dizi filmlerine sardı bende bildiğiniz suretiyle Artık bir takım kolik ve Kendimde Netflix dizi filmleri başta olmak suretiyle hem yorumcu hemde yeni sezonlar hakkında araştırmacı oldum diyebilirim.

 

Snowpiercer Mevzusu Nedir ?

2013 Senesinde Filmi yayınlanmış olan bir bilim kurgu filminin diziye çevrilmiş ve Mevzusu ise Dünyanın Sonu ile ilgili olarak 1001 vagonluk bir tren’de yaşam ile ilgili 10 bölüm olarak 45 dakika olup 1. sezonu seyircisine haftalık bölümlerle paylaşılan bir yapım. Bilhassa her kısmı haftalık olarak yayınlamaları da ayrı bir mevzu (bunun sebebi pandemi dolayısı ile kısıtlı hareket ettikleri için seyirciye devamlı yeni birşeyler vermek olabilir diye düşünüyorum.)

Snowpiercer Yeni Bölüm Ne Süre ?

Anladığım kadarı ile 1. sürem 4 bölüm olarak gösterildi ve 5. bölüm 14 haziran günü yayınlanacak. 6. Bölüm 21 Haziran 2020 , 7. bölüm 28 haziran 2020 , 8. bölüm 5 Temmuz 2020 , 9. bölüm 12 Temmuz 2020 ve 1. Sürem final kısmı ise 10. bölüm 19 Temmuz 2020 tarihinde ekranlara ara verecek.

 

Son Olarak dizi bilim kurgu sevenler için oldukça güzel bir takım akıcı aşama kaydediyor bilhassa izlerken o bölüm bitsin istemiyor insan. Bir halde adamlar o kısmı 45 – 50 dakikaya oldukça iyi bir halde sığdırmayı başarıyorlar.

Etiketler

Snowpiercer netflix mevzusu Snowpiercer son bölüm ne süre Snowpiercer Yeni Bölüm

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir