Toy Boy 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Onay Aldı mı Netflix

Netflix son günlerde kendi yapımı diziler ile oldukça popüler bir duruma gelmeye başladı ve ragnorak dizisinden sonrasında soluksuz izlediğim 2. dizide toy boy dizisi oldu. Dizi ilk olarak İspanyol yapımı olup Türkçe alt yazı seçeneği ile izlenmekte , ayrı zamanda 1. sürem 13 bölüm olarak gösterildi ve öteki netflix dizilerine gore averaj 65 dakikalık bölümlerle devletimizde gösterilen 2 saat üstü dizilerden alışık olduğumuz uzun soluklu dizi yapısı ile ektstra beğenimi kazanmıştır.

 

Bu dizide kahramanımızın başından geçenleri bizlere özetleyen senaristler son bölümde fena bir final yaparak 2. sezonun daha deli bir halde geleceğini ve merak edenler için 2. sezonun kati onay aldığını da belirtiyor diyebilirim. Dizi 28 Şubat 2020 tarihinde yayınlanmıştı ve merak edenler için 2 sürem gene 2021 yılının şubat ayında seyirci ile buluşacak diye tahmin ediyoruz. Ilk olarak bu bahsettiğimiz tarih tahmini olup kesinleştiği vakit gene sizlerle paylaşacağız.

 

Toy boy kaç sürem diye merak edenler içinde hemen hemen 1 sürem gösterildi ve 2. sürem ile ilgili olarak 2021 itibari ile devam edeceği planlanıyor ve önümüzdeki sezonun durumuna gore 3. sezonda yayınlanabilir.

Ek olarak Toy Boy Kaç bölüm diye merak edenler üst bölümde paylaşmıştık fakat direk yazıyı okumadan bu cevabı merak eden arkadaşlarımız için 1. Sürem 13  Bölüm olarak karşımıza çıktı.

 

Aslına bakarsak hemen hemen izlememiş olanlar için ragnarok dizisinide izlemenizi tavsiye edebilirim. Merak edenler içinde ragnarok 2. sürem ne vakit yazımızıda okuyabilirsiniz hem dizi hakkında kısa data ve 2. sürem yayınlama tahminimiz mevcuttur.

Etiketler

oyuncak çocuk yeni sürem Toy Boy 2. sürem toy boy kaç sürem toy boy netflix yorumları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir