Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Son günlerde bazı sebeplerden dolayı artık gerek banka olsun gerek gsm operatörleri aramak durumunda kalıyoruz. Bende sitemizi takip edenler bilirler bilhassa deneyim etmiş olduğum mevzularda yazmayı seviyorum.

 

Türk Telekom Alan kişi Hizmetlerine Direk Bağlanma Beklemeden

Türkiye’de en oldukça kullanılan Operatörlerin başlangıcında gelen Türk Telekom ile ilgili olarak kullananların fazla olması sebebi ile satın alan hizmetlerini aradığımız süre bekleme süremizde uzuyor durum bu şekilde olunca insan kapatmak istiyor ve bir çok kapatmayı tercih ediyor. Fakat bizlerde siz kıymetli okurların beklemeden direk bağlanabilmesi adına deneyim etmiş olduğumuz şekillerde sizlere destek olmaya çalışıyoruz.

 

29 Temmuz 2020 Çarşamba Gecesi itibari ile ;

Alan kişi temsilcisine bağlanabilmek adına , 444 1 444 numaralı hat, 444 1 500 numarası yada cep telefonunuz üstünden direk olarak 500 numarasını tuşlayarak arama imkanımız var.

  1. Yöntemimiz 444 1 500 yada (cep telefonunuzdan) 500 numarasını arayıp , karşılama ekranındaki sesi duyduğunuz an itibari ile 2 tuşuna basıp sonrasında 1 tuşuna bastıktan derhal sonrasında 0 tuşuna basarak hem robot karşılama seslendirme aşamasını hızlıca geçip hemde direk olarak satın alan hizmetlerine ulaşmak adına süre kazanırsınız.
  2.  Yöntemimiz gene aynı şekilde cep telefonunuz üstünden (ayrıca Türk Telekom hattı kullanan kişiler için bu numara geçerli) 500 numarasını arayıp yada 444 1 500 numarasını tuşladıktan sonrasında gene robot karşılama sesini duyduğunuz an itibari ile ilk olarak 6 tuşuna sonrasında 0 tuşuna basarak hızlıca satın alan hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  3.  Yöntemimiz 444 1 444 numarasını arayıp gene artık aşina olduğunuz robot karşılama ekranından ilk olarak 1 sonrasında 3 ve 0 tuşuna basarak satın alan hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Mühim Not: Dostlar benim benzer biçimde telefonu seri kullanıyorsanız yukarıda bahsettiğim tuşlama işlemlerini averaj 2 şer saniye aralıklarla yapabilirseniz hem süre kaybetmemiş olmuş olursunuz hemde malum telefonun karşı tarafında yer edinen ve karşılama ekranında sizi yönlendiren bir santral sistemi ve süratli tuşlara basarak yanlışlık yapabilme ihtimaliniz yüksek o sebeple lütfen dikkatli şekilde işlemleri gerçekleştirelim.

 

Gene kendi denediğim ve sizlerinde faydalanmasını istediğim yeni adı ile Türk Telekom fakat eskilerin Avea olarak bilmiş olduğu gsm operatörü ve hem web servis sağlayıcı hemde kablolu kontakt servisi olan Türk Telekom şirketi satın alan hizmetlerine iyi mi süratli bağlanabileceğiniz ile ilgili bir yazı yazdık ümit ederim gene işinize yarayacak güzel paylaşımlar ile görüşürüz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir