Turkcell Bedava Dakika Kazanma (Ücretsiz Arama)

Merhabalar , Bugün Günlerden 24 Mart 2020 Salı ve Corona Virüsü sebebi ile ülkede yaşam durma noktasına gelmiş durumda bilhassa okulların dinlence olması ve bir oldukca market ve toplu alanların emek harcama saatlerinin değişmesi ile beraber artık hepimiz evlerde diyebiliriz. Durum bu şekilde olunca artık kucak kucak parasız web paketleri ve parasız dakika için arayış başlayacaktır diye düşününce sizler için derhal geçmişte yaptığım şekilde birazcık kampanyalar aramaya başladım. Şunu belirtmekte yarar var Ben Uzun senelerdir Turkcell Faturalı ve Bireysel Faturasız Hat kullanan biri olarak bu mevzuda kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.

 

Turkcell devletimizde  (2019 Yılı Resmi Sayı ) 35.7 Milyon Abone’ye haiz en büyük operatörlerden bir tanesidir.

 

Yöntem 1: (Salla Kazan daima dakika vermeyebilir) İlk olarak Turkcell kullanan her insanın neredeyse kullandığı (akıllı telefonları olan) Salla Kazan her cuma günü sallama hakkı veriyor. Çoğu zaman bu günlerde parasız web ve (youtube, instagram, twitter ,feysbuk ) uygulama üstünde kullanılmak üzerede web verilebiliyor. Bu günlerde pek parasız dakika verdiğine denk gelmedim kimi zaman bip üstünden her yöne parasız veriyor oda esasen oldukca ender.

 

Yöntem 2 : Türkiye’de 2019 kayıtlarına gore 35.7 milyon abonesi olması ile beraber bir oldukca kişinin parasız arama yapma beklentisi olması düzgüsel görünmüş olduğu benzer biçimde bilhassa SURPRIZ yazarak 2222 ye ileti göndermeniz halinde armağan dakika kazanabilirsiniz. 

FIRSAT yazıp 2222 ye ileti atarak gene parasız dakika kazanabilirsiniz. 

Üstteki 2 kampanya’da ne yazıkki etken değil o sebeple güncel olmadığı için sizlere güncel kampanyaları paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yöntem 3 : GEL DK yazıp 2222 ye ileti gönderen her insana parasız dakika . 

üstteki bu yöntemde ne yazıkki güncel değil ve çalışmıyor.

 

Mevzu Güncelleme Dipnot : Şuan itibari ile ne yazıkki Turkcell Parasız Konuşma ve Dakika Kazanma kampanyası salla kazan kampanyası üstünden kazanılırsa mevcut onun haricinde bip üstünden konuşma kampanyalarını inceleyip sizlerle bu mevzu üstünden paylaşacağız.

Etiketler

parasız dakika turkcell armağan dakika turkcell turkcell dakika kazanma

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir