Turkcell Sağlık Çalışanları Paketi Sağlık Bakanlığı

Bugün gene Sıhhat Bakanlığı Çalışanlarına Hususi tanımlanan bir paket hakkında güzel bir yazı yazmak daha doğrusu sizlerle paylaşmak suretiyle karşınızdayım. 25 Mart 2020 Çarşamba Günü Turkcell tarafınca paylaşılan bir kampanya üstüne sizlere bu yazıyı hazırlıyorum.

 

Turkcell’den sıhhat çalışanlarına Bolca İnternetli (GB’lı) alkış hediyesi kapsamında Sıhhat sektöründe görevli ve Turkcell Hatlı olanların hesabına 500 dakika her yöne ve 5 gb web paketi tanımlayacak ücretsiz bir şekilde.

 

Turkcell Medya Blogunda yer edinen paylaşıma nazaran , Turkcell Tüm Türkiyeyi ve Dünyayı Tehdit Eden yeni tip koroavirüs salgınıyla mücadelede fedakarca hizmet veren sıhhat çalışanlarına destek amaçlı hattı Turkcell olan sıhhat çalışanlarına kendi tariflerine ek olarak (parasız şekilde) 500 dakika konuşma ve 5 gb web paketi tanımlayacak.   Hemen hemen bu paketin 1 defaya mahsusmu yoksa bu süreç süresince devam edecek mi şeklinde bir izahat yapılmadığı için şuan için 1 defaya mahsus olarak tanımlandığı yada tanımlanacağını düşünüyoruz gelişmeler hakkında sizlere en güncel detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Bu mevzuda güncel bilgilere ulaşan arkadaşlarımız olursa hem bizlerin hemde okurlarımızın faydalanması adına yorum kısmından ve kontakt bölümünden bizlere iletmesi durumunda teyid edilip mevzumuz güncellenecektir.

 

Kaynak:

 

https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/turkcellden-saglik-calisanlarina-bol-gbli-tesekkur-alkisi/

Etiketler

turkcell sıhhat bakanlığı tarifesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir