Vodafone Freezone Faturasız Tarifeler – 2020 Ağustos Güncel Liste

Vodafone vatanımızda ortalama 26 milyon abonesi bulunan 3 büyük Gsm Operatöründen bir tanesi, bilhassa 26 yaşından küçükler için Freezone programı yardımıyla talebesi , genci ve belirli bir yaş kitlesine hitap etmeyi iyi başarıyor. Bugün bilhassa freezoneli aboneler için ön ödemeli (kontörlü tabiri faturasız) hat sahipleri için tarifleri ve tarife içinde yer edinen kullanım miktarlarından bahsedeceğiz. Sözü daha çok uzatmadan devam edelim.

 

ilk olarak;

Vodafone faturasız paketler

Genç Kolay 4 Paketi var 27 tl’ye 4 Gb web kullanımının 2 Gb instagram , youtube , spotify,feysbuk,twitter’da olmak suretiyle 2 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika + 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Genç Kolay 6 Paketi var 30 tl’ye 6 Gb web kullanımının 3 Gb instagram , youtube , spotify,feysbuk,twitter’da olmak suretiyle 3 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika + 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Genç Kolay 10 Paketi var 35 tl’ye 10 Gb web kullanımının 5 Gb instagram , youtube , spotify,feysbuk,twitter’da olmak suretiyle 7 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika + 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Genç Kolay 30 Paketi var 35 tl’ye 25 Gb web kullanımının 5 Gb instagram , youtube , spotify,feysbuk,twitter’da olmak suretiyle 25 gb ise her kullanımda geçerli ve sınırsız whatsapp kullanımı (bu kullanım içinde dosya alım ve gönderim dahil değil ve görüntülü görüşme) her yöne ise 750 dakika+ 250 sms olacak şekilde kullanabilirsiniz.

 

Sizler için Vodafone Faturasız Paketleri üst bölümde paylaştık ve dönem dönem güncellemeye devam edeceğiz.

 

Üstte yer edinen paketler Freezone güncel paketleri olup 2 Ağustos 2020 saat 16:56 tarihinde güncel olarak eklenmiştir. Paketleri Vodafone Yanımda uygulaması üstünden internet adresinden ve Vodafone Alan kişi hizmetleri üstünden satın alabilirsiniz. Paketlerin kullanım süresi 28 gün olup bu süre içinde 28 gün dolmadan yeni paket alabilir yada değişik paketlere geçebilirsiniz.

 

Isterseniz Vodafone sitesinden de güncel olarak kampanyaları ve paketleri takip edebilirsiniz. Vodafone Takip için bağlantı burada tıklayabilirsiniz.

 

Ek olarak sitemizde özenle hazırlamış olduğumuz eft saatleri yazımızıda bilhassa bankaların mesai saatleri içinde eft yapılması uygun olan saatlarınıda öğrenebilirsiniz.

Etiketler

Freezone Faturasız paket yapma Freezone Faturasız Tarifeler 2020 vodafone faturasız tarifeler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir