WordPress İletişim Eklentisi 2011

2011 yılı itibariyle WordPress siteler için yeni bir yazışma eklentisi arayışındakiler için Fast Secure Contact Biçim eklentisi hakkında kısa informasyon verelim.

Fast Secure Contact Biçim eklentisini rastlantı eseri farkettim. Pozitif yönde yorumlar ve oylamalar yapılmış bu eklenti hakkında.

Ben şu ana kadar yazışma eklentisi olarak genel anlamda Contact Biçim 7 eklentisini kullandım fakat ilk fırsatta bir sitemde Fast Secure Contact Biçim eklentisini oluşturmayı düşünüyorum.

Eklentiyi hemen hemen denememekler beraber geribildirimlerinden ve screenshotlardan gördüğüm kadarıyla güzel bir eklentiye benziyor.

Ek olarak değişik departmanlarınız için gönderilecek kişiyi değişiklik yapma seçeneği sunuyorsunuz sanırım yazışma formunda.

Örnek olarak site ile ilgili sorunları başka bir mail adresine, reklam ile ilgili mailleri başka bir mail adresine göndermeleri için ziyaretçilere seçenek sunuluyor anladığım kadarıyla.

Ek olarak CAPTCHA yardımıyla formun güvenliği de sağlanıyormuş.

Eklentiyi düzgüsel yollarla kurduktan sonrasında İletişim sayfasını Wp panelden oluşturup yazı alanına  [si-contact-form form=’1′]   kodunu girmenizle eklenti aktifleşecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir