Yapıkredi Esnek Hesap Kapatma (iptali)

Merhabalar , Uzun süredir Yapıkredi Bankasında hesabım var ve geçen yıl Esnek Hesap müracaat yapmış olup kullanmaya başladım. Bilhassa Yapıkredi hem mobil uygulaması ve internet sayfası kullanışlı olması sebebi ile hep tercih etiğim için gene yaşadığım vakası sizlerle paylaşmak istedim.

 

Daha ilkin sizlere akbank artı para hesabımı kapatma ile ilgili bir yazı paylaşmıştım.  Bu sefer ne yazıkki akbank hesabında yaşadığım deneyim üstüne mobil uygulama’da esnek hesap kapatma benzer biçimde işlemi için Mobil değide masaüstü internet adresinden kapatabileceğimi düşündüm ve ne yazıkki bu işlemi yalnız Yapıkredi şubelerinden ve Alan kişi hizmetlerini arayıp telefon üstünden’de iptal edebiliyorsunuz. 444 0 444 numarasını arayıp sistemde kayıtlı numaranız ile bu aramayı gerçekleştiriyorsanız sesli şekilde durumu belirtip alan kişi hizmetlerine bağlanıp kısa sürede esnek hesap iptal işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Burada Akbank’ta yaşadığım iptal işleminde – bakiye’yi kullandığım için o ana kadar işlemiş olan faiz tutarını derhal iptal esnasında kesti , Yapıkredi’de ise ay başlangıcında eğer eksi hesabı kullanmışsanız kesiyor. Bu aslına bakarsak bana bakılırsa oldukca saçma sonuçta esnek hesabınızı iptal ediyorsunuz ve hesabınızda para var en azından iptal işlemi esnasında otomatikman bu tutarı kesebilir banka. Netice itibari ile Yapı Kredi bankası esnek hesabı iptal etmek istiyorsanız en süratli ve kolay yol alan kişi hizmetlerini arayıp kapattırmak.

 

 

Etiketler

esnek hesap kapatma yapı kredi bankası esnek hesap iptal

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir