Zafer Mete

Zafer Mete Biyografisi

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

Zafer Mete, 8 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yonca ve Yeliz adlarında iki kız kardeşi vardır. Yeditepe Üniversitesinden mezun oldu.

2014 senesinde Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı. Galatasaray taraftarı olan Zafer Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir

7 Şubat 2016 tarihinde başlamış olacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Zafer Mete da gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlamış olacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer edinen Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi şekilde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonrasında ayağında meydana gelen sakatlık sebebiyle tabip raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde meydana getirilen Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Ekibi tek yarışmacı talibi kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

15 Nisan 2016 tarihinde meydana getirilen Survivor 2016’nın konsey gecesinde Zafer Mete’nin Semih Öztürk ile kavgasından dolayı Zafer Mete’nin diskalifiye bulunduğunu açıklandı.

1 Ekim 2016 tarihinde 2.sürem ilk kısmı TV8‘de süregelen “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçecek oldukca zevkli bir yarışmada birinci grup, Serkay Tütüncü ve Zafer Mete, ikinci grup ise Spartalı Mehmet ve Yunus Günçe olacak. Her bölümde takımlar içinde oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken öteki ekip 100 dolarla 2 gün süresince dinlence hayata geçirmeye çalışacak.
Kaynak:Yaşam öyküsü.info

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir