Ziraat bankası kredi kullandırım talebi alındı – kullandırım talebiniz daha önceden alınmıştır

Kredi kullandırım talebi alındı Ne Demek ?

Bugün gene sizlere son günlerin en oldukça dört gözle beklenen ve bir oldukça kişinin bilmediği Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Destek Kredisi ile ilgili genel problemler ve çözümleri ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

 

Kullandırım talebiniz daha evvelinde alınmıştır Problemi ve Çözümü

Bilhassa nisan başından itibaren yoğun bir halde meydana getirilen başvurular geçtiğimiz hafta ve bu hafta itibari ile sonuçlanmaya başladı. Bilhassa Ziraat Bankası – Halkbank ve Vakıf Bankasında hesabı bulunan yada bulunmayan kişilerin telefonlarına sms ile kredi başvurularının onaylandığı kişilere nazaran başvurulan rakamların daha azıda olsa onaylanmış şekilde işlem yapılmış oldu. Normalde kredi kullandırım tutarlarının derhal hesaplara geçmesi gerekirken 1 hafta 10 gündür bekleyen arkadaşlarımız yeniden kendileri müracaat yapmak istedikleri süre karşılarına Kullandırım talebiniz daha evvelinde alınmıştır uyarısı çıktı. Bunun sebebi ise kredi taleplerinin işleme alınmış olması ve Genel merkezden onaylanması akabinde hesaplara yansıyacağıdır.

 

Ziraat bankası kredi kullandırım talebi alındı Yazısı Ne Anlama Geliyor ?

Buda gene üst bölümde belirttiğimiz suretiyle meydana getirilen başvuruların onaylanmış olup yalnız Genel Müdürlüklerde yaşanmış olan yoğunluk sebebi ile işlemin birazcık daha süreceği anlamına gelmektedir. Bu mevzu ile ilgili alan kişi hizmetlerini aradığınız takdirde sizlere ara ara hesaplarınızı denetim etmeniz gerektiği bilgisi verilecektir o sebeple sizlere tavsiyemiz birazcık daha beklemeniz. Şuana kadar bu ibare ulaştıktan sonra en geç 11 gün içinde hesabına para geçen bir arkadaşımız var fakat genel anlamda averaj 1 hafta sürekrebiliyor.

 

Kredi Tutarınız Yarın Sabah Hesabınıza Aktarılacaktır Dediler Fakat Hemen hemen Hesabıma Para Yatmadı ?

Bir öteki sorun ise kredi kullandırım işlemini tamamladıktan sonrasında tutarın 1 gün sonrasında sabah hesabınıza yansımaması problemi, Ilk olarak üst bölümde yer edinen problemler ile ilgili problemler söz mevzusu olduğundan hesabınıza paranın yatırılmış olduğu süre sizlere sms ile bilgilendirme yapılacak. O zamana kadar sabırlı bir halde beklemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Ziraat Bankasında Hesabım Yok Kredim Onaylandı Parayı Iyi mi Çekebilirim ?

Bir öteki problem ise Ziraat bankası – Halk Bankası – Vakıf bank Hesabım Yok Iyi mi Krediyi Çekebilirim ? Bu mevzuda başvurunuz onaylandıktan sonrasında otomatikman banka size hesap açıyor atm kartı oluşturuyor. Atm kartsız direk banka atm’sine giderek kartsız işlem yardımı ile kredinizi çekebilirsiniz.

Etiketler

Kredi kullandırım talebi alındı ne demek kullandırım işlemlerini gün içinde tamamlayınız kullandırım talebi ne demek kullandırım talebiniz daha evvelinde alınmıştır

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir